בדידות במסע המורכב
בדידות במסע המורכבiStock

ערב שבת, אתם יושבים על הספה מסתכלים יחד באלבום המשפחתי, איזה קטנים הם היו… איזה חמודים.

דמיינתם שהם רק יסיימו אולפנה או ישיבה, שירות לאומי או צבא ואז חתונה נכדים מקצוע טוב וחיים מאושרים.

אבל המציאות קצת אחרת מהחלומות.

והילדים שלכם שאתם כל כך אוהבים לא מצליחים למצוא בן זוג ולהתחתן. והכל נהיה הרבה יותר מורכב לכולם. עוד שנה עוברת ועוד שנה…. ואתם באמת לא מבינים איך יכול להיות שהילד או הילדה הכל כך מוכשרים שלכם לא מתחתנים??

אתם מרגישים שאתם הולכים על ביצים לידם נזהרים מכל מילה ומכל תשובה.

חגים נהיו טריגר, שבתות - טריגר, אחיינים שנולדים, או אחים קטנים שמתחתנים, חברות או חברים שלהם שמתחתנים, הכול כל כך רגיש.

כדי לענות על השאלה הבאמת רגישה הזו פגשנו את חיה ממן, מאמנת לקראת חתונה שכבר זכתה לעזור למעל 100 רווקים ורווקות להגיע לחופה רק בשנתיים האחרונות.

"אנחנו רגילים לשמוע את הצד של הרווקים וההתמודדות שלהם סביב אירועים משפחתיים, חגים וכו אבל באמת לא רק הם מתמודדים.

מספר המקומות מוגבל! הזדרזו להירשם ולשריין את מקומכם

לפרטים והרשמה>>

גם ההורים מתמודדים עם המציאות המשפחתית המורכבת הזו -בה ילד אחד או יותר המשפחה עוד לא נישא כשמסבבו אחים נשואים, אחיינים ועוד. והם מרגישים חסרי אונים באופן משמעותי ביותר.

מצד אחד הם כל כך דואגים, רוצים כבר לראות את הילד או הילדה שלהם שמחים ומאושרים, עומדים תחת החופה ומצד שני הם לא רוצים ללחוץ, לא רוצים להתערב, כשהם כן מתערבים זה נגמר לעיתים בוויכוחים כעסים, לעיתים רחוקות אפילו ניתוק של הילד מהבית ומההורים. ממש פלונטר שאי אפשר לצאת ממנו והורים שלא מקבלים הכוונה נכונה עלולים לגרום נזק לקשר ביניהם לבין הילדים שלהם.

הדרך הנכונה ביותר היא ללמוד מה לעשות. לקבל הכוונה אמתית ונכונה מאיש מקצוע שמכיר את התחום, ויוכל לכוון אתכם למילים ולמעשים הנכונים. נכון, התרגלנו שהדרכת הורים מקבלים כשיש ילדים קטנים, אבל במקרה הזו הדרכת הורים חשובה לא פחות "

ובאמת בתקופה האחרונה הגיעו אלי כל כך הרבה שאלות והתלבטויות של הורים, אז איך כן אפשר להגיע ללב שלהם? מה המילים הנכונות לומר להם? האם צריך וכדאי להציע הצעות? אולי לפנות לשדכנים? האם להראות להם איפה הם טועים? האם לומר את דעתנו על בן הזוג? ועוד

כך שהחלטתי להרים את הכפפה- ולקיים קורס ייחודי להורים למבקשי זוגיות!

בקורס עם מיטב המרצים ואנשי המקצוע העדכניים ביותר, שיפרשו בפניכם את הדרך הנכונה לליווי הילדים שלכם לחופה. ובו תקבלו תשובות לכל השאלות הבוערות שלכם. הקורס יתקיים בזום לייב 4 מפגשים במוצאי שבתות החל מט"ו אדר א'

מספר המקומות מוגבל! הזדרזו להירשם ולשריין את מקומכם

לפרטים והרשמה>>