אריה קינג סגן ראש העיר ירושלים, יו"ר סיעת 'מאוחדים'
אריה קינג סגן ראש העיר ירושלים, יו"ר סיעת 'מאוחדים'צילום: ערוץ 7

בשכונת הגבעה הצרפתית בירושלים תיערך היום (רביעי) בשעה 19:00 הפגנה מול משרדי מטה "אונר"א-עזה" בדרישה לפנות לאלתר את המתחם.

ההפגנה מתקיימת ביוזמת יו"ר סיעת 'מאוחדים' בירושלים וסגן ראש העיר אריה קינג שמוביל בעשור האחרון את המאבק נגד המשך פעילות אונר"א בירושלים.

לקראת ההפגנה קורא קינג לתושבי ירושלים להגיע ולדרוש יחדיו את סילוק המטה שמהווה איום ביטחוני מירושלים: "המשך הפעילות של מטה 'אונר"א-עזה' שהועתק מעזה לגבעה הצרפתית, מהווה סכנה ביטחונית ממשית עבור מאות אלפי תושבי ותושבות ירושלים. העובדה שאותם עובדים ועובדות רשאים להסתובב בחופשיות בכל מקום בירושלים בכסות של עובדי או"ם, מעלה את מפלס האיום הגבוה ממילא. לא נסכים שגורמים עוינים שמגיעים מארגון שהוציא מבסיסיו מחבלים שטבחו, אנסו ורצחו אלפי אזרחים ישראלים ימשיכו את פעילותם בירושלים. אין מקום לאויבים בלב ליבה של בירת העם היהודי ירושלים".

חברת "סיעת מאוחדים עם אריה קינג", פעילת ההסברה הבין לאומית והמומחית למשפט בין לאומי, עורכת הדין דבורה סרור פוליטיס שצפויה לנאום באירוע קוראת לכלל הציבור והציבור להגיע ולדרוש את פינויו המיידי של המטה: "אנחנו מצפים ממשלת ישראל להודיע מיידית על פינוי מלא של המטה והשבתו לבעליו הבלעדיים. אני קוראת לתושבי ירושלים להגיע ולתמוך במאבק החשוב לסילוק אויבי אונר"א מירושלים".