מצבר
מצברPIXABAY

אין אדם שלא חווה או לפחות דמיין את הסיטואציה המלחיצה הזו, שדווקא ברגע שבו הכי ממהרים לפגישה חשובה בשעות השיא של הפקקים, הרכב מחליט לשבוק חיים.

וזה, אחרי שהשקעתם והצלחתם להתעורר מוקדם כדי להגיע אפילו כמה דקות לפני! אין מוסך בסביבה ולמי באמת יש זמן לחכות לגרר? למרבה המזל, הפתרון נמצא במרחק קליק אחד.

תכירו את מצבר בקליק שמביאים בשורה מרעננת בכל הקשור להחלפת מצברים. מהיום, לא עוד להמתין שעות לגרר, לא עוד להסתבך עם תחבורה ציבורית. מעכשיו, כל שעליכם לעשות זה להזין מספר פרטים ותוך שעה בלבד, המצבר החדש יגיע אליכם ויותקן על ידי אנשי המקצוע.

כיצד לזהות תקלה במצבר?

נציין שישנן דרכים להימנע ממצב שבו הרכב לא מניע. אחת מהן, היא לבדוק את תאריך הייצור המוטבע על המצבר, ולעקוב אחריו. בנוסף, כדי לוודא כי מערכת החשמל ברכב פועלת באופן תקין, ואם צריך לבקר אצל חשמלאי הרכב כדי לבחון האם מקור הבעיה במערכת החשמל או במצבר עצמו.

מצבר מדויק בלחיצת כפתור

חשבו על כך כמו שירות מוסך עד הבית, רק כזה המיועד ספציפית להחלפת מצברים. זה באמת קל כמו שנדמה לכם! כאשר תיכנסו לאתר של "מצבר בקליק" תתבקשו למלא מספר פרטים כמו מיקום, דגם הרכב ועוד. כל פרטי המידע האלו, יסייעו למקצוענים להתאים לכם את המצבר המדויק ולהגיע לכל מקום בו אתם מחכים, בזמן המהיר ביותר.

מלבד הדיוק, למצבר בקליק כמה יתרונות נוספים שהם חלק בלתי נפרד מאיכות השירות:

  • ותק וניסיון – הצוות כולו מורכב ממקצוענים בעלי ותק וניסיון של 20 שנה ומעלה בעולם המצברים, עם היכרות מעמיקה בין סוגי הדגמים השונים, כיצד להתאים כל אחד מהם לרכבים שונים, ועוד. כל אלו מבטיחים את התמורה הטובה ביותר לכספי הלקוחות.
  • מקצועיות ללא פשרות – מובן שהמקצוענים לא רק יביאו את המצבר החדש אליכם, אלא יבחנו את מצבו של המצב הישן ואם באמת עולה צורך להחליף, ייוודאו כי המצבר החדש אכן מותקן באופן הנכון וכי המערכת פועלת כראוי. כל אלו הם עדות למקצועיות ללא פשרות, המבטיחה שהרכב שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר.
  • מעל לכל, אחריות – אחריות מבטיחה איכות בכל עבודה ואמינות ברמה הגבוהה ביותר. השירות של מצבר בקליק מותנה באחריות לשנה או שנתיים בהתאם לדגם המצבר שנבחר, כך שאתם תוכלו לצאת לכביש בראש שקט ולדעת שאם חלילה תיתקלו בבעיה נוספת, האחריות מגנה עליכם מפני הוצאות נוספות על תיקונים.

קליק והמצבר בדרך!

הפתרון של 'מצבר בקליק' מאפשר חופש ובעיקר, ראש שקט לנהגים שיודעים שהפתרון לבעיה נמצא במרחק קליק אחד בלבד. זו ההזדמנות שלכם להצטרף לשורת הנהגים המרוצים, לשמור את הכתובת של mazber.co.il כך שבכל פעם שתזדקקו להם, כל שיהיה עליכם לעשות זה רק לשלוף את המכשיר הנייד, ולהקליק.