ח"כ סוכות ואלחייני עם משה שרביט
ח"כ סוכות ואלחייני עם משה שרביטצילום: דוברות

ראש מועצת בקעת הירדן דוד אלחייני הגיע היום (חמישי) עם ח"כ צבי סוכות (הציונות הדתית) לסיור בחווה של משה שרביט לאחר העיצומים שהטילה עליו בריטניה.

אלחייני וסוכות פגשו את המשפחות המתוגררות בחוות ויו"ר המועצה אף העביר סקירה מיוחדת לח"כ סוכות על הפגיעה מצד גורמי שמאל ואנריכסטים בתושבי החוות.

בתום הפגישה הצהיר סוכות: "הגעתי לכאן יחד עם ראש מועצת בקעת הירדן דוד אלחייני כדי לחזק ולחבק את משה שרביט אחיו של הראל שרביט הי"ד, שלצערנו, ממשלת בריטניה הטילה עליו סנקציות כלכליות קשות, כל זאת בלי ראיות ומשפט בגלל עלילות של גורמים עוינים שממררים לו את החיים באלימות כבר הרבה מאוד שנים על אף כתבי האישום שהוגשו נגדם".

"לצערי בנקים בישראל משתפים פעולה עם הסנקציות, אנחנו באנו כדי לחבק ולחזק את משה ואת המשפחה על הדברים המופלאים שהם עושים כאן, נעשה הכל כדי שהסנקציות לא יוכלו לפגוע באף אזרח ישראלי", הוסיף.

משה שרביט סיפר: "לפני שהראל אחי היקר והגיבור שנפל במסירות נפש בעזה הוא השקיע את כל כולו זמנו וכספו על החווה ועל ארץ ישראל, כדי שהמקום יפרח ויגדל פה דור חדשות של גבורה, ציונות, התיישבות וניצחון, מזמינים את כולם לראות את ההתיישבות בבקעת הירדן כי ההתיישבות היא הסיפור של עם ישראל, והניצחון פה הוא גם הניצחון בעזה".

דוד אלחייני סיכם: "הגענו לחווה של שרביט כחלק מסיור בבקעת הירדן ללמוד על התופעה של אנרכיסטים שבאים לחוות מסיתים ואפילו מפעילים אלימות כלפי המתיישבים והעלי החוות בבקעת הירדן, החלום של הראל היה להמשיך להפריח את החווה ולפתח אותה, אנחנו אומרים לכולם: רק התיישבות חזקה ובלתי מתפשרת תביא לנצחון במערכה".