פרויקט 252
פרויקט 252צילום: שאטרסטוק

בחודש שעבר התקיים בהצלחה רבה אירוע הזום-ספידייט הגדול בישראל מבית פרויקט 252, מעל 900 מחפשי זוגיות השתתפו ו-2639 דייטים התקיימו במקביל, בפלטפורמה המיוחדת.

גבי דניאל, מנהל התוכן של הפרויקט מספר: "מה שקרה בספידייט זה טירוף מוחלט. 225 דייטים הסתיימו במאץ', והאנרגיות בשמיים".

צוריאל גביזון, יזם פרויקט 252, מוסיף: "בעקבות ההצלחה קיבלנו פניות רבות של פנויים ופנויות שמאוד התרגשו מהמיזם ורוצים שנקיים עוד אירועים כאלו. אז החלטנו להרים את הכפפה ולקיים שוב את אירוע הספידייט בפלטפורמה המיוחדת שלנו".

לחצו כאן להרשמה מהירה לזום-ספידייט >>

אירוע הזום-ספידייט יתקיים מחר (יום ג' - 20.2) בשעה 20:30 דרך הזום עם מערכת מיוחדת של חברת corona crush. המערכת בנויה על אלגוריתם חכם שסורק את מאגר הנתונים הענק ומביא לכל אחד מהנרשמים רשימה של מועמדים פוטנציאלים עם התאמה הדדית לפי טופס ההרשמה.

בערב האירוע כל אחד מהנרשמים ישב מול הזום ויצא לסדרה של דייטים כאשר כל דייט אורך כ-9 דקות עם הפסקה של 2 דקות בין דייט לדייט, בסוף הערב כל אחד מסמן את ההצעות שמצאו חן בעיניו, ואם גם הצד השני מאשר, הם מקבלים את הפרטים להמשך היכרות :) בפעמים הקודמות מעל 50% מהמשתתפים יצאו עם לפחות מאצ' אחד!

"מדובר על קונספט ייחודי שמקצר משמעותית את הדרך לאלפי מחפשי זוגיות למצוא את בחיר ליבם." מוסיף צוריאל גביזון, יזם פרויקט 252. "במקום לשרוף ערב שלם על דייט אחד, רק כדי לגלות בסוף הפגישה שאין התאמה - יצרנו אפשרות להיפגש עם 7 מועמדים פוטנציאליים בפחות משעה אחת! מטורף!!"

"רק אתמול קיבלנו וואצפ מבחור שהכיר את ארוסתו בספידייט הקודם לפני שלושה חודשים"

פרויקט 252
פרויקט 252צילום: יח"צ


אז איך נרשמים? כל מה שנדרש הוא למלא כמה פרטים על עצמכם והאלגוריתם שלנו כבר ידאג לכל השאר. ההשתתפות באירוע בעלות סמלית של 50 ש"ח בלבד לכיסוי הוצאות (ולחברי פרויקט 252 – 20 ש"ח). אז יאללה, אולי הזוגיות שלכם מחכה ממש מעבר למסך?

כאמור, מחר (יום ג') יוצא לדרך אירוע 'זום-ספידייט' הגדול בישראל מבית פרויקט 252.
ההרשמה לאירוע נמצאת בעיצומה ואפשר להירשם בלחיצה כאן >>