אל על
אל עלצילום: דוברות אל על

חברת אל על הודיעה הערב (יום ג') כי תעניק במתנה (למעט תשלום מסי נמל) עשרות אלפי כרטיסי טיסה למגוון יעדים באירופה למילואימניקים ששירתו לפחות 30 ימים מאז פרוץ המלחמה.

"מימוש ההטבה יתאפשר לחברי מועדון הנוסע המתמיד ולמצטרפים חדשים (הרישום בחינם דרך אתר אל על)", נכתב. "ההרשמה להטבה תהיה פתוחה באמצעות טופס דיגיטלי באתר אל על בלבד, החל מהיום בשעה 20:00".

"בחינת זכאות המשרתים להטבה תתבצע באמצעות צירוף טופס 3010 או טופס שירות מילואים פעיל למשרתי המילואים וצילום חוגר או תעודת קבע למשרתי הסדיר. לאחר קבלת קוד הקופון, ניתן יהיה לממש את ההטבה בהזמנת כרטיסי טיסה באתר אל על או באמצעות סוכני הנסיעות. נדגיש כי הרישום יתבצע באופן דיגיטלי באתר אל על בלבד, ואין ביכולת נציגי מוקד שירות הלקוחות לסייע בהוצאת קוד קופון. "בנוסף, כלל משרתי צה"ל יקבלו קדימות בשלב העלייה למטוס, ומנהלי השירות בטיסה יכירו תודה על פועלם בכריזה ייעודית בתחילת כל טיסה".

מענק הכרטיסים למילואימניקים הוא חלק מקמפיין חדש שאל על השיקה ביום ראשון תחת המסר "טסים עם הדגל". מהחברה נמסר כי "במסגרת התגייסותה של החברה כשותפה מלאה של מטה משפחות החטופים, יתרמו 15% משלטי החוצות שרכשה במסגרת הקמפיין, לשימושו המלא של המטה".

נדב חנין, סמנכ"ל שיווק, דיגיטל ותקשורת באל על, אמר כי החברה היא "חלק בלתי נפרד מהסיפור הישראלי במלחמה, ולקחה חלק משמעותי במאמץ הלאומי. מאז 7 באוקטובר, החברה סייעה לאלפי משרתי מילואים לחזור לארץ, וממשיכה לסייע כשותפה של מטה משפחות החטופים".