חתונה
חתונהאיסטוק

ללא ספק אחת ממשימות הדור הנוכחי הוא נושא החתונות. תופעת הרווקות הרווחת בציבור כואבת עד מאוד, וכל אחד עושה את מה שביכולתו.

כואב לראות שבוע אחרי שבוע בבית הכנסת את הרווקות המתבגרות, צובט בלב לראות את החברות של הבנות הנשואות עוד מצפות לרגע בו יקימו משפחה, ומצער לשמוע את השיתופים של הבחורים והבחורות על עוד דייט הזוי ועל עוד פגישה כושלת.

נשים רבות לא עומדות מנגד, לוקחות יוזמה ומנסות לפנות בהצעות שידוך לרווקים ולרווקות. אכן, כל כך חשוב לעשות את כל מה שאפשר ולהתגייס למען המטרה החשובה של הקמת בתים בעם ישראל.

לפרטים והגשת מועמדות לתוכנית הכנסו כאן

ישנו אפיק נוסף ומשמעותי של סיוע ועזרה למען המשימה היקרה של הקמת בתים, וזהו האימון הרגשי בדרך לחתונה. "כמו בכל תחום בחיים", אומרת נחמה ביטקובר ראש מכון 'עומק הקשר', "בדרך כלל מה שעוצר אותנו זה לאו דווקא המציאות החיצונית אלא המקום הפנימי שלנו. זה פוגש אותנו בתחומי ההורות, ההתפתחות אישית, וכן, גם בתחום הזוגיות, או חיפוש הזוגיות".

ואכן, נשות מקצוע רבות פוגשות בקליניקה שלהן בנות שרוצות להתחתן והן רוצות לעשות את המיטב עבורן ולעזור להן בדרך לחופה. עשרות נשות מקצוע - מאמנות, עו''סיות, פסיכותרפיסטיות כבר עברו את הקורס, ומדברות עליו כעל נקודת מפנה -

''התהליך שעברתי מדהים. גם אישי, גם מקצועי. המבנה של הקורס בנוי בצורה מאוד מדוייקת. כלים מקצועיים פרקטיים. תהליך מאוד עמוק. ממש תהליך של גאולה פרטית. למדתי המון בחיים, ב''ה. וזה אחד הקורסים הכי משמעותיים שעברתי. מעמיק, ממוקד, נותן כלים פרקטיים ומעשיים לעבודה בשטח.''

מכון עומק הקשר עומד בפני פתיחת המחזור ה17 המיועד עבור נשות מקצוע מתחום האימון והטיפול הרוצות לקבל כלים אפקטיביים וממוקדים לסיוע לרווקות בדרך לבית משלהן. הלימודים מתקיימים בקבוצה קטנה ואינטימית ובמסלול מקוצר ומוזל בהנחייתה של נחמה ביטקובר, העוסקת בתחום למעלה משבע-עשרה שנים, בהם זכתה ללוות לחופה מעל 1500 בנות.

נשות מקצוע בעלות קליניקות וניסיון רב בתחומי הטיפול מעידות כי המסלול נתן להן כלים ייחודיים המשלבים עומק טיפולי עם גישה פרקטית ומעשית, נקודת מבט משמעותית של עין טובה, וברכישת כלים חדשים שקידמו ופיתחו אותן בתחומן. הקורס כולל כלים ופרקטיקה איך להגיע למטופלות ומתאמנות חדשות.

לפרטים והגשת מועמדות לתוכנית הכנסו כאן