wave resort
wave resortצילום: יח"צ

חברת 'כושר יורופ' כבר הפכה לשם נרדף לנופש איכותי עבור הציבור הדתי לאומי. לאור ההצלחה בפסח בשנה שעברה, מציגה החברה את נופש פסח הייחודי שלה לחופי הים השחור.

מדובר בחוויה של עשרה ימים מדהימים בבולגריה, בריזורט חמישה כוכבים שהוא עיירת נופש שלימה עם כל מה שצריך בשביל להירגע וליהנות מחירות אמיתית.

מדובר ב-Wave Resort, מלון שיעמוד כולו לרשות הנופשים עם עם חוף ים יפהיפה, מתחם ספא עצום בגודל של 2,500 מ"ר, בריכות פנים וחוץ, חדרים מפנקים, מועדון ילדים מושקע ומתחם מגלשות מים לילדים.

בואו ליהנות מחג פסח בלתי נשכח

הספא ב wave resort
הספא ב wave resortצילום: יח"צ

הריזורט ממוקם סמוך לשמורת הטבע Pomorie הידועה בבריכות המלח והבוץ הטבעיים שלה, ובמרחק נסיעה קצר מהעיר בורגס ומכפר הדייגים נסבר.

צוות מורחב של שפים וקונדיטורים מהארץ ילוו את הנופש כולו לאורך כל החג בשפע קולינרי שיהפוך כל ארוחה לחגיגה.

לצד זאת תתקיים גם תוכנית אומנתית עשירה עם שולי רנד וצופית גרנט ביחד ולחוד ועם ערן צנחני. זאת לצד מגוון של שיעורי תורה המותאמים במיוחד לציבור הנופשים.

אביחי מאיר הבעלים והמנכ"ל של חברת כושר יורופ, מספר כי היסס מעט השנה, מחשש שאולי רוחות המלחמה שהשפיעו גם עליו, יגרמו לציבור להעדיף להישאר לחג הפסח בארץ.

בואו ליהנות מחג פסח בלתי נשכח

WAVE RESORT. ROOM POOL
WAVE RESORT. ROOM POOLצילום: יח"צ

"בשנה שעברה עשינו לראשונה את פסח במתכונת הזו. היתה הצלחה מאוד גדולה ותגובות מעולות. ממוצאי החג הקודם אני במאמצי על להגיע הכי מוכן לפסח השנה ואף עשינו תהליך של חשיבה עמוקה כדי ללטש עוד יותר את החוויה", אומר אביחי.

הוא מציין כי "המלחמה עצרה את כל ההכנות. בשמחת תורה התגייסתי למילואים בעזה למשך 115 ימים והייתי במחשבה שאולי כדאי לעצור - למרות שהריזורט כבר הושכר והטיסות כבר שוריינו. לאחר מחשבה החלטתי ללכת על זה בכל הכוח - בעיקר בשל פניות שקיבלתי מלקוחות רבים שהיו איתנו בשנה שעברה ומאוד רצו לדעת לאן נוסעים השנה - למרות הכל. הבנתי שהציבור עדיין חושב על נופש וברגע שהתחיל להיות צפי לשחרור ממילואים חזרתי לעניינים והתחלנו לעבוד באופן מואץ כדי שהחוויה תהיה שלמה".

אביחי מדגיש כי הנופש מיועד ומותאם לבני ובנות הציונות הדתית. "אנחנו פונים לקהל הדתי לאומי שרוצה לצאת לחופשה באווירה מיוחדת. לאור המצב, ייצרנו תוכנית, שהיא יותר תואמת למצב הנוכחי. כל זאת מבלי לוותר על נופש ברמה הכי גבוהה שיש וחוויה ייחודית למי שנמצא איתנו".

"שכרנו את הריזורט הכי יפה בבולגריה שכולל מתחם ספא משגע והכל יושב בתוך שמורת בריכות מלח ובוץ טבעי והמקום גם קרוב יחסית לשדה התעופה והכל תפור ממש מדלת אל דלת. אנחנו מביאים צוות קולינרי שלם שיוביל השף אופיר קדם, אדם עם ידע עצום וניסיון אדיר בתחום, שמביא איתו שפים וקונדיטורים".

"גם מבחינת התפילות מגיע הרכב מוזיקלי שהציבור אהב מאוד בשנה שעברה ואבנר גלבוע, בעל תפילה וזמר, שיערוך גם את הסדר המרכזי. יש כמובן גם שיעורי תורה מסודרים - מדף יומי בבוקר, דרך שיעור הלכה בין מנחה לערבית, שיעורי תנ"ך ועוד הרצאות רבות. מדי ערב יש מופעי ערב עם מוסיקה חיה בלובי שמשלימים את החוויה", מוסיף אביחי.

למעוניינים קיימת גם אפשרות (בתשלום נוסף) למגוון של טיולים באזור, כולל טיולי ג'יפים ושיט.

אביחי מאיר וכושר יורופ מזמינים אתכם להצטרף לנופש בלתי נשכח ולהיות חלק מחוויה ייחודית בחג הפסח הזה - לגוף ולנשמה. כי דווקא השנה יש את הצורך להתאוורר ולהחליף אווירה.

בואו ליהנות מחג פסח בלתי נשכח

WAVE RESORT מלמעלה
WAVE RESORT מלמעלהצילום: יח"צ