אילוסטרציה
אילוסטרציהצילום: iStock

אם אתם מפחדים לקנות בית חדש או לישון בבית מלון כי הוא "רדוף רוחות רפאים" תשמחו לשמוע שיש מי שמציע שירות להדביר את רוחות הרפאים ו"לנקות" את הבית מהמזיקים המפחידים. האמונה ברוחות רפאים היא אמונה רווחת בתאילנד, ויכולה גם להשפיע על ההחלטות בקניית דירה עד היום.

וויפיי צ'אנג וסרטהיוט בונפרקונג, הם סטודנטים מתאילנד שהתפרסמו לאחרונה ברשתות החברתיות לאחר שהציעו את עצמם לישון בבתים שיש חשש שמתגוררים בהם רוחות רפאים, על מנת לבדוק האם יש סכנה לגור בהם.

כחלק מהבדיקה, הצוות מבטיח להנפיק לבעלי הדירה תעודת "נקי מרוחות רפאים" על מנת שיוכלו להוכיח גם לשוכרים או לקונים פוטנציאליים שאין ממה לחשוש במגורים בדירה.

הרעיון היצירתי התפרסם ברשתות החדשות המקומיות בתאילנד. בראיון לThe Nation צ'אנג הסביר כי הם עדיין לא קבעו תעריף להדברת רוחות רפאים מבתים רדופים, ושהוא מסכים לקבל גם עבודות פשוטות יותר כמו לישון במקומות שחוששים בהם מרוחות רפאים.

סרטהיוט, השותף של צ'אנג, אומר כי הוא למעשה פוחד מרוחות רפאים, אבל הוא קיבל על עצמו את המשימה כדי שיוכל להוכיח לעצמו בצורה ברורה שרוחות רפאים לא קיימות. למרות הכל, הוא אומר כי הוא תמיד מצטייד בכלים מתאימים להגנה עצמית מפני רוחות רפאים.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!