דולב חזיזה יחד עם ילדי בית הגלגלים
דולב חזיזה יחד עם ילדי בית הגלגליםצילום: עמותת בית הגלגלים

בנמל תל אביב מתקיימת בימים הקרובים יריד מכירת בגדים מיוחדת.

המכירה, שמתקיימת היום, מחר וביום הבחירות, היא שיתוף פעולה של עמותת "בית הגלגלים" יחד עם "המחסן של מיה" ומוצעים בה עשרות אלפי פריטי לבוש, עודפי מותגים ובגדי יד שנייה איכותיים כחדשים לילדים ומבוגרים, במחירים נגישים בין 10 ש"ח ל-40 ש"ח לפריט.

המיוחד במכירה היא שכל הכנסותיה מיועדות לשיקום בית הגלגלים הדרומי לצעירים עם מוגבלות פיזית, מקום אשר נמצא בקיבוץ אורים שבעוטף עזה.

אמש, אל היום הראשון של המכירה המיוחדת הגיע כוכב מכבי חיפה דולב חזיזה. רגע לפני משחקה החשוב של קבוצתו במסגרת גומלין שלב הפלייאוף של מפעל הקונפרנס-ליג האירופי, משחק בסופו עשתה חיפה היסטוריה כשהעפילה לראשונה מאז 2007 והפכה לישראלית השניה שתשחק בשלב 16 האחרונות של המפעל האירופי היוקרתי, יחד עם מכבי ת"א.

במהלך השהות ביריד חזיזה שוחח עם הצעירים הנלהבים, הצטלם איתם, והעניק להם צעיפים וכדורי רגל חתומים.

"לפגוש את הצעירים החמודים הללו, שגם אוהדים את הקבוצה, וגם שהם רואים אותי מאוד מתרגשים וזה מעלה להם חיוך על הפנים - בשבילי זה הכול, והעלה לי את המורל" סיפר חזיזה.

"מה שבית הגלגלים עושה זה מבורך, ואני מקווה שהעשייה שלהם תמשיך כמה שיותר. אני מציע לכל אחד לבוא לפה ולהנות, יש פה דברים מיוחדים וטובים לקנות. זה למטרה וכוונה טובה, והולך לשיקום בית הגלגלים בעוטף עזה, שזה דבר מבורך".

עמותת בית הגלגלים, שנוסדה בשנת 1979, היא ארגון ארצי לצעירים ובוגרים עם מוגבלות פיזית, הכולל ששה בתים הפתוחים לאוכלוסיות שונות מכל חלקי החברה הישראלית. כאשר אחד ממרכזיה הותיקים והמשמעותיים הוא ביתה בעוטף עזה - בית הגלגלים הדרומי שבקיבוץ אורים.