אביגדור ליברמן
אביגדור ליברמןצילום: יונתן זינדל, פלאש 90

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, שלח היום (חמישי) מכתב ליו"ר הכנסת אמיר אוחנה, בבקשה לבטל את פגרת החורף של הכנסת בעקבות המלחמה.

"בשבעה באוקטובר מדינת ישראל חוותה את מתקפת הטרור הקשה ביותר שהייתה כאן מאז קום המדינה. אלפי אזרחים נטבחו, אחרים נפצעו בגוף ובנפש ומעל מאה אלף איש פונו מבתיהם בדרום הארץ ובצפונה. מאות אלפי מילואימניקים עזבו הכל, את הבית, את העבודה, והתגייסו לתת יד במערכה הקשה. חלקם גם ברגעים אלו עדיין נלחמים ושומרים על ביטחוננו", כתב ליברמן.

הוא הוסיף כי "בימים בהם אזרחי ישראל מתמודדים עם אתגרים ביטחוניים, כלכליים, וחברתיים, משפחות החטופים נאבקות להשבתם, תושבים עקורים מבתיהם, בעלי העסקים זועקים לסיוע, נשות המילואימניקים עומדות כגיבורות בפני קשיים לא פשוטים איתן הן מתמודדות יום יום".

"אנו נבחרי הציבור, נדרשים גם כן להבין את גודל השעה ולפעול למענם ללא לאות בכל האמצעים העומדים לרשותנו, בהם גם בוועדות הכנסת ובמליאה, בקידום חקיקה ובהמשך הפעילות הפרלמנטרית. לאור האמור, אני פונה אליך בבקשה להודיע על ביטול פגרת החורף שאמורה להיכנס לתוקף בחודש אפריל הקרוב", לשון מכתבו של ח"כ ליברמן.