שרולי וינברגר
שרולי וינברגרעיצוב עטיפה: זעירא |תמונת יח"צ: בפרונט

הזמר העולה שרולי וינברגר מגיש מחרוזת בכורה מושקעת ומשובחת, בה הוא מבצע את להיטיו של לא אחר מהמלחין הערשי וינברגר. למקרה ששאלתם אין קשר משפחתי...

במחרוזת מיקס צבעוני של כל שירי וינברגר, קומזיץ וכיסופין, רגש והרקדה, המשתלבים יחד ליצירה אחת מושלמת, מוגשת בקליפ מושקע ומיוחד בהפקת ענק של חתונה אותנטית עם חתן, מחותנים, חברים ועוד ועוד הפתעות.

בחג סוכות האחרון נפגשו כמה חברים זמרים ויוצרים: גדי פיינגולד, סיני תור, אורי שכיב ומשה דאודי, לתכנית לייב מיוחדת לכבוד הילולת רבי נחמן מברסלב.

התכנית צולמה והוקלטה באולפני פלוטו בליווי נגנים, ושודרה באותו יום. "אחד השירים שביצענו היה השיר שלי "ער", שיצא לראשונה שנה וחצי לפני כן"' מספר פיינגולד. "לכבוד התכנית כתבתי בית חדש לשיר, שרמז על אירועי השנה הלא פשוטה שהיינו בשיאה עם קטטות יום-כיפור בתל-אביב".

"לא יכולתי לדמיין כמה המילים האלה תהיינה אקטואליות למה שחווינו רק כמה ימים לאחר מכן בטבח שמחת תורה: 'מה קרה לפשט? נר לכבוד שבת. נלחמים הרבה, מתקרבים מעט. בואו למדבר, עם כל מה שנשבר. נהפוך את הכאב הזה לאור'".

יהודה שמעה משחרר סינגל חדש שכתב והלחין בעצמו ברוח התקופה - "קרוב מתמיד".

"אני מרגיש בתקופה שאין כ"כ מה להוסיף קשה לתאר ולהסביר, אותה תקופה בה הרגשתי צורך פשוט להניח את העט ולנסות להישאר תמים בלי לתת דעה או לנסות להשחיל מילה. את השיר הבא הקלטתי לפני מספר שנים כסקיצה. ובתקופה האחרונה חשבתי שזה מה שאני רוצה לומר לכם ובמיוחד לעצמי. הכי חשוב להיות קרוב אליו. מקורב אמיתי, בלי מתווכים".

שלמה שמחה חוזר עם סינגל חדש ומסקרן "נר ניצחון" אותו הוא מקדיש לכלל ישראל בדרך לניצחון המוחלט ולגאולה השלמה. את הסינגל כתב והלחין יואלי דיקמן, הבחירה לשחרר את הסינגל הזה כסינגל ראשון מהאלבום, באה מתוך הרצון לחזק ולעודד את עם ישראל בתקופה המורכבת שעוברת עלינו.

האמן והיוצר נחמן זוננשיין מפתיע כעת בסינגל-קליפ חדש ועוצמתי הנקרא "לבוש שחורים". הסינגל בהשראת תורת רבי נחמן מברסלב ב'ליקוטי מהור"ן' תנינא תורה י"ב, "איה מקום כבודו שאדם שאפילו במקום הכי נמוך ושם הוא מחפש וצועק איה מקום כבודו - זה עיקר תיקונו".

כמו שרואים בקליפ, אדם הלך ולבש שחורים ונמצא במקום הכי חשוך ונמוך, והלב שלו אומר "אייה" והוא מתעורר בתשובה וזורק הכל ומתחיל מהתחלה. זהו סיפור שקורה ויכול להיות אצל כל אחד, בכל הזדמנות ניתן לקחת את עצמנו בידיים, להתרומם טפח מעל הקרקע ולעשות את רצון בוראנו באמונה שלימה.

המוזיקאי והמעבד שמחה אברמצ'יק משחרר מחרוזת אנרגטית שניה בסדרה - "שמחה דאנס 2" בו הוא מארח את כוכב הזמר החסידי מנדי וייס ומקהלת נשמה.

האמן והיוצר נתנאל אבקסיס ממשיך בסדרת השירים המיוחדת שלו, בה הוא כותב ומלחין מעמקי נשמתו ומספסלי בית המדרש, עם מסרים ותובנות עמוקות.

"השיר הזה נכתב והולחן, בזמן של קושי משפחתי גדול, תקופה שבה היה צורך עצום להיאחז באמונה ברגעים שכמעט הלב נכנע לטבע, הבושה הזאת שחשבת שיש כח אחר ששולט בבריאה חס ושלום חוץ מהקבה, זו הבושה הגדולה ביותר. ומיד התפכחנו במשפחה להבין שיד השם היא שנוגעת בכל דבר, גם שאתה לא מבין, וצריך לבקש ממנו פשוט גאולה פרטית".

דודי משי שרגיל להופיע בחתונות ובאירועים uאך לא מזמן זכה בעצמו להינשא ולהקים בית כשר ונאמן בישראל, חוזר לעבוד במרץ על אלבום הביכורים מתוכו יצאו כבר שלושה סינגלים ומשיק סינגל חדש אותו כתב בהשראת מילותיו של רבי נחמן ואף הלחין.

את האלבום החדש שלו "חלום" שיצא השבוע בנה ויצר שרולי בעשר אצבעות, כשהוא מלחין, כותב ומעבד את כל השירים. האלבום מכיל שלל סגנונות מוזיקליים, שלוקחים את המאזין למסע מוזיקלי קסום

"החלום ליצור אלבום מאפס ישב אצלי שנים במגירה, הספקתי להוציא לעולם להיטים גדולים ולהופיע באירועי יוקרה, אך החלום להוציא אלבום תמיד היה קיים, כעת ה"חלום" הזה מתגשם. כולי תקווה שהמוזיקה הזו תיגע בכמה שיותר אנשים, תרגש, תשמח ותחבר לבבות".