עזריה מול נתניה הערב
עזריה מול נתניה הערבצילום: האתר הרשמי של בית"ר ירושלים

14 שנים עברו מאז שיחק ברק יצחקי בבית"ר ירושלים והערב (מוצאי שבת) הוא שוב דרך באצטדיון טדי עם בית"ר רק שהפעם כמאמן הקבוצה.

את השלושער הראשון שלו בקריירה כבש יצחקי לפני 14 שנים במדי בית"ר ירושלים כשהרשית מול מכבי נתניה בניצחון הביתי 1:3, במשחק הבכורה של מאמן בית"ר ירושלים אז, שחקן העבר דוד אמסלים. 14 שנים עברו והערב יצחקי לא הצליח להשיג את אותה התוצאה כשבית"ר ונתניה נפרדו בתיקו 0:0 באצטדיון טדי הירושלמי.

בית"ר שספגה צמדים בארבעת המחזורים האחרונים ובשלושת המשחקים האחרונים אף הפסידה בכולן עם שערים מאוחרים שספגה, הייתה קרובה לא פעם במחצית הראשונה לספוג שוב כשההגנה הייתה חדירה וההתקפה לא הייתה קיימת.

אחרי בוז צורם מהקהל הביתי, עלו שחקני בית"ר למחצית השניה רוצים יותר ובעיקר רצים יותר.

דווקא נתניה הלכה לאחור וכרטיס אדום שספגה בדקה ה-86 איימה להכניע אותה. למזלה בית"ר לא השכילה לנצל זאת בכדי לכבוש בעצמה שער מאוחר והפעם לצאת עם ניצחון. ובכל זאת, רצף ההפסדים של בית"ר נעצר עם מאמן חדש על הקווים, כאשר גם נתניה יצאה ממשבר של רצף הפסדים עם התיקו הערב שמחסל עבור שתיהן את הסיכויים להעפיל לפלייאוף העליון.

מי שעוד יצאה סופית מהמאבק על הפלייאוף העליון היא הפועל ת"א שרשמה הפסד צורם למכבי פתח תקווה בתוצאה 0:3. זהו הפסד חוץ שישי ברציפות להפועל ת"א שתחת יוסי אבוקסיס עדיין ללא אף שער זכות, ללא ניצחון ועם נקודה אחת מ-9 אפשריות.