חברת הכנסת מיכל וולדיגר ממפלגת הציונות הדתית חושבת שאין שום סתירה בין שתי מטרות המלחמה: מיטוט חמאס והשבת החטופים הביתה.

"אני לא מכירה שום עסקה שנמצאת כרגע לפרק. אין ספק שהדבר החשוב לנו ביותר זה למוטט את החמאס ולהחזיר את החטופים. זה לא עומד בסתירה. אם אנחנו נפעיל על החמאסניקים הרוצחים המתועבים הללו את כל הכוח, כך בסופו של דבר יבינו שהם צריכים להחזיר לנו את כל החטופים. חשוב והכרחי להחזיר את החטופים ובמקביל למוטט את החמאס. זה הולך יחד", אומרת וולדיגר בראיון לערוץ 7.

"מה שנכון כרגע הוא להילחם הכי חזק שיש, כדי להבהיר לשונאים שלנו, שלא יקרה שום דבר דומה לטבח בעתיד וזה גם יקדם אותנו לעסקה להשבת החטופים הביתה", היא מוסיפה.

וולדיגר אומרת שאין מנוס משינוי משמעותי בחוק הגיוס שאופן שהציבור החרדי יצטרך לתרום יותר. "אין לנו כרגע חוק גיוס, אבל ברור לכולם שמה שהיה הוא לא מה שיהיה. צריך לעשות שינוי משמעותי, לגייס עוד אוכלוסיות, ואנחנו נעשה את זה בחקיקה וכן בשינוי חברתי - בעידוד עסקים שמעסיקים מילואימניקים - בעידוד החברה לנשיאה בנטל".

לדעתה, חוק חדש, לא יפגע בקואליציה. "אני לא רואה מצב שבו תתערער הקואליציה. אני מקווה מאוד שנמשיך להתקיים כדי לעשות טוב למדינת ישראל ולשמור על הביחד הזה שיש לנו".

היא נשאלה האם נכון לקיים את הבחירות לרשויות המקומיות תוך כדי מלחמה והשיבה "אני הייתי בן אלה שהרימו את הדגל שלא צריך לקיים עכשיו בחירות מוניציפליות. זה בעצם סטירת לחי לחיילי המילואים שמועמדים או לאלו המצביעים. ברגע שנקבע שיש בחירות והן יתקיימו השבוע אני קוראת לכולם לעשות מעשה ולהצביע. זה העתיד שלנו".