פרויקט 252
פרויקט 252צילום: יח"צ

פעם בשנה זה קורה, וזה קורה ממש עכשיו! השבת השנתית של פרויקט 252 חוזרת ותתקיים ב - 8-9/3/24 שבת פרשת 'ויקהל' ביישוב הפסטורלי - נוף איילון.

צוריאל גביזון, יזם פרויקט 252, מסביר מדוע הוא דחף בכל הכוח לקיים את השבת: "השבת היא הזדמנות אדירה לזמן מרוכז ללא הסחות דעת, עם תוכנית תוכן עשירה ומגוונת כמו שאנחנו יודעים להפיק אצלינו בפרויקט. זו הזדמנות מצוינת לכל מי שרוצה לייצר לעצמו קפיצת מדרגה בכל מה שקשור למציאת זוגיות. עצם ההשתתפות בשבת מהווה פלטפורמה מעולה למציאת זוגיות, כי כל המשתתפים שמגיעים לשבת הזו, באים במטרה אחת - להתקדם אל עבר הזוגיות. ואנחנו הצוות של 252 יודעים איך לייצר את הפעילות הזורמת ואת האוירה שיעזרו לשבור את הקרח, ובעזרת השם, למצוא את אותה זוגיות".

השבת המיוחדת תתקיים בהשתתפות: מאמני הזוגיות המובילים של פרויקט 252 - חיה ממן ונורית שכטר, היועצים הזוגיים יעל ואליחן אמיתי, השדכנית רבקה בן אברהם ויוזמי פרויקט 252 - צוריאל גביזון וגבי דניאל. גם סעודות השבת המפנקות לא יעסקו רק באוכל, ויהיו הזדמנות למפגש באווירה נינוחה ונעימה.

גבי דניאל, מנהל התוכן של הפרויקט, מסביר שהביקוש הגיע ממש מהקהל: "לאור ההצלחה בשבת הקודמת, הגיעו אלינו המון פניות שנקיים עוד שבת". גבי מוסיף "מאז השבת הקודמת, יותר מ-200 זוגות נוצרו בקהילה וחלקם כבר נשואים או ממש לפני חתונה. היה ברור לנו המשקל שנותנות השבתות לנתון המדהים הזה!".

האם כל אחד יכול להצטרף לשבת?

"חשוב לנו מאד שהמרקם של הקבוצה יהיה זורם, אחיד ושהאנשים יגיעו בראש הנכון. מניסיון העבר שלנו, ככה כל מי שמגיע ידע מראש שהקבוצה באמת בראש שלו, ויש סיכוי סביר שיפגוש שם בני זוג פוטנציאליים, לכן אנו עורכים ראיון טלפוני קצר עם כל מתעניין כדי לוודא שהוא אכן מתאים לסגנון המשתתפים. כמו כן אחת המטרות שלנו היא שכולן יספיקו להכיר את כולם במהלך השבת ולכן אנו בוחרים להגביל את מספר המשתתפים ל-25 בנים ו-25 בנות בלבד".

כאמור, השבת תתקיים בפרשת ויקהל (8-9.3.24) ביישוב נוף איילון (ליד מודיעין) ומיעודת לרווקים ורווקות דתיים בגילאי 28-35. מספר המקומות מוגבל ל-50 בלבד ונותרו מקומות בודדים. לפרטים והרשמה לשבת המיוחדת לחצו כאן עכשיו >>