אריה קינג קורא לירושלים להצביעדוברות

בתום מערכת בחירות אינטנסיבית ומאתגרת מאוד שמתקיימת בעיצומה של המלחמה, סגן ראש עיריית ירושלים ויו"ר סיעת מאוחדים (ק') אריה קינג החל הבוקר את יום הבחירות בתפילה בבית הכנסת השכונתי בשכונת מגוריו מעלה זיתים ומשם המשיך עם רעייתו יסכה להצביע בשכונת א-טור.

"הבחירות מתקיימות היום בעיצומה של מערכה על ביטחונה וזהותה של המדינה, הן מהחשובות ביותר שידעה בירת העם היהודי והיא בעלת השלכות ישירות על ביטחון התושבים בכל מרחבי העיר, זהותה וצביונה של העיר שאנחנו כל כך אוהבים. אני קורא לתושבי ותושבות ירושלים – חברים, אל תישארו בבתים, מדובר בכמה רגעים מזמנכם שישפיעו על העתיד שלכם בחמש השנים הבאות", אמר.

"אנא, צאו והצביעו עבור הביטחון האישי וחיזוק המשילות, עבור קדושת וזהותה היהודית של העיר, עבור החינוך, עבור ההגנה על איכות הסביבה וניקיונה של העיר ועבור ההתיישבות ובניינה של העיר. רשימת 'מאוחדים' מייצגת נאמנה את שאיפת הדורות לעיר יהודית שורשית, על כל המשתמע מכך.

אני מאמין ומקווה מאוד שהציבור יצביע היום עבור מי שהוכיחו עצמם בעשייה, מסירות וזמינות מסביב לשעון, בשמירה על יושרה וערכים. רשימת 'מאוחדים' כוללת אנשי עשייה עם ניסיון ציבורי רב שנים מול קהלים מגוונים בירושלים שמגיעים מכל שכונות העיר ומכל המנעד הדתי, המסורתי והימני בעיר ואנחנו צריכים את הקול שלכם היום כדי להמשיך ולעבוד עבורכם ביתר שאת".