אלקנה הי"ד וגלית ויזל
אלקנה הי"ד וגלית ויזלצילום: פרטי

בעידן שהתקשורת כל כך זמינה ומציפה, במידה רבה איבדנו את הקשב לכוחם האדיר של המילים שלנו, למרות שהתקשורת הכתובה שלנו נועדה להיות אחת המתנות הכי עוצמתיות עבורנו.

כשאנחנו כותבים אנחנו יכולים להאט את הקצב, להתבטא בתשומת לב מוגברת, להתייעץ תוך כדי כתיבה, לגלות בחירות חדשות משובחות, וליצור מכרה זהב של בטחון ועושר זוגי שהולך וצומח ומחזק אותנו.

לימים, מתוך הנסיון הרב שצברו הזוג קליין בתמיכה בזוגות דרך הודעות כתובות, יצרנו "בוט" בווטסאפ שעוזר לבני הזוג שלב אחר שלב לנסח הודעות מחזקות ומשמחות, לפתור ולשחרר ריבים ופגיעויות, לתכנן ולהוציא לפועל בחירות ויוזמות זוגיות מעולות, ולצאת מדפוסי התקשורת המתישה והבזבזנית.

הבוט מלווה שלב אחרי שלב, בצורה פשוטה, קלילה וכיפית, את הכתיבה של הודעות מעולות בין בני הזוג, שיכולות לחולל ריפוי זוגי עמוק בלי שבכלל נשים לב. הבוט נוצר בתחילה בשביל המעגלים הישירים שנעזרו בזוג קליין, אבל התגובות שהגיעו היו חזקות מידי מכדי להשאיר אותו למעגל מצומצם.

"... גיליתי שהיא מחכה כל יום להודעה שמישהו רואה אותה... הבוקר שלחתי לה הודעה פשוטה וקטנה, התגובה היתה מדהימה..."

"... זה משמח ברמות להתעסק בבוט... מעלה חיוכים ושמחה..."

"... מוסיף כל כך הרבה אור וטוב לזוגיות שלנו..."

"הכלי הזה ממש עוזר ופרקטי. הוא ממש התחזק מההודעה ששלחתי לו..."

"ממש מהפכני בעיני הבוט... השתשמשתי בו כל יום השבוע... וגם האיש שלי פשוט נמס מההודעות..."

"אני חושבת שזה רעיון גאוני! איך לא חשבו על זה עד היום זה פשוט ימות המשיח. אני בטוחה שזה יקרב הרבה זוגות.."

אלה מעט מבין מאות התגובות המרגשות שהגיעו אל הזוג קליין, וביניהם זוגות שסיפרו לנו שהבוט הזה ממש הרים אותם ושיקם להם את הזוגיות והם משתמשים בו ברמה יומיומית.

הבוט יצא בשבוע שבו אירע האסון הנורא של נפילת המבנה בעזה, שבו נהרגו 21 חיילים.

מבין הנופלים היה הרב אלקנה ויזל הי"ד. שנושא הזוגיות והריפוי הזוגי היה קרוב מאוד לליבו, והיה בקשר עם יהונתן במשך השנים, וכעת יחד עם אשתו היקרה גלית החליטו להקדיש את הבוט והסדנה הייחודית לזכר אלקנה.

בשלישי הקרוב תתקיים לזכרו סדנת "שיקויים זוגיים" הפתוחה לקהל הרחב. בסדנה נלמד לרקוח "שיקויים זוגיים בווטסאפ", תקבלו את הבוט להמשך שימוש יומיומי ועוד כמה הפתעות. גלית ויזל, תספר בה קצת על אלקנה ועל חיבורו המיוחד לעולם הריפוי הזוגי. מוזמנים לבוא, ומוזמנים להעביר הלאה.

להרשמה חינם לסדנה >>