הרב יובל הכהן אשרוב מרצה אורח בסדנת אמחייה
הרב יובל הכהן אשרוב מרצה אורח בסדנת אמחייהצילום: אשר דיין

משתתפי סדנת הבריאות אמחייה מתקשים לחזור לשגרה. הנופש, שהתקיים במלון רוקסון החדש בערד היה ברמה הגבוהה ביותר.

מחדרי המלון המרווחים הפונים לנוף מידברי וים המלח ,דרך הרצאות משנות החיים שהם שמעו על אורח חיים בריא ועד לאוכל המזין, הטעים והחשוב מכל: הבריא.

לפרטים והרשמה לסדנא לחצו כאן

בכל ימי הנופש יוגשו שייקים וארוחות בריאות
בכל ימי הנופש יוגשו שייקים וארוחות בריאותצילום: צילום: גיל אייסנמן

אם נבקש מהמשתתפים לסכם את החוויה, רבים מהם יגידו שיש אותם של 'לפני' הסדנא ואותם 'החדשים' ש'לאחר' הסדנא. עד כדי כך דברים אמורים שמספר משתתפים בדקו השבוע, לאחר הסדנא, את מדדי לחץ הדם שלהם והסוכר – ולא האמינו למראה עיניהם. מעולם לא היו להם מדדים טובים יותר ורוגעים יותר כמו השבוע.

הנוף המדברי במלון רוקסון החדש בערד
הנוף המדברי במלון רוקסון החדש בערדצילום: גיל אייסנמן

מה גרם לאווירה רגועה ושלווה למשתתפים? מארגני הסדנא עמלו רבות על מנת שהאוכל, האווירה והשירה יהיו ברוח טובה וברמה הגבוהה ביותר. האמן זמר ושחקן גולן אזולאי הנעים בקולו למשתתפים, אביו של אליקים ליבמן החטוף בעזה, אליהו, התוועד לתוך הלילה ושרה נחשון שיתפה על סיפורי גבורה על העיר חברון בערב ייחודי.

היוצר והאמן גולן אזולאי בערב בלתי נשכח
היוצר והאמן גולן אזולאי בערב בלתי נשכחצילום: גיל אייסנמן

מעל הכל, התקיימו ההרצאות המחכימות והמעשירות במידע בריא של המרצים האורחים הרב יובל הכהן אשרוב, ד"ר גיל יוסף שחר ממרכז הרמב"ם, רחל בולטון - אחת מעשר נשות העסקים המצליחות בישראל, אורי עתריה מומחה לבעיות גב ושלד, המטפלים יצחק וטל רבקה גואטה העניקו טיפולי גוף ועיסויים רפואיים הוליסטים למעוניינים והתזונאית דבורה בראל מבית רפאל שניצחה על הסדנא ביד רמה.

האווירה הגשמית לצד האווירה הרוחנית, כמו התפילות בבית הכנסת, שעורי התורה וההתוועדויות החסידיות, טיול ג'יפים למעוניינים באזור ערד השלימו את החוויה במלואה ונתנו חיות לגוף ולנשמה למשתתפי הסדנא.

טיול ג'יפים למעוניינים באזור ערד
טיול ג'יפים למעוניינים באזור ערדצילום: עומר לוי

מארגני הסדנא מעדכנים כי בעוד שבוע תתקיים סדנא נוספת 10/3 עד 14/3 - ל' אדר א' עד ד' אדר ב' ונותרו חדרים בודדים. וכמו כן, לאור הביקוש, תתקיים סדנא נוספת בחודש אייר (יא' עד טו' באייר, 19-23 למאי) שם נמצאת ההרשמה בעיצומה - כדאי לתפוס מקומות שהולכים ואוזלים במהירות.

לפרטים והרשמה לסדנא לחצו כאן

חייגו כעת וניצור עמכם קשר: 055-2119918 או שלחו הודעה בוואטסאפ ל- 055-5608399