אימון אישי
אימון אישיאייסטוק

שוק הקורסים וההכשרות בתחום הטיפול על גווניו נמצא בפריחה ובשגשוג, מה שיכול להראות לעיתים כהצפה ואף כבלבול.

הביקוש מהשטח למטפלים ומטפלות איכותיים עולה משנה לשנה, ורבים פונים להתמקצע בתחום הנפש וההתפתחות האישית ורוכשים מקצוע משמעותי ומתגמל.

תחום האימון לחתונה נמצא גם הוא בצמיחה, הן מצד הדרישה לתהליכים אישיים בקרב הרווקים והרווקות והן מצד קורסים והכשרות שנפתחו בשנים האחרונות.

מכון עומק הקשר, בראשות נחמה ביטקובר, הוא מכון בעל ותק בתחום האימון הרגשי לחתונה של מעל שבע עשרה שנה, וליווה לחופה עד כה מעל 1500 בנות אלו נתוני הצלחה מרשימים וחד משמעיים.

לפרטים והגשת מועמדות לתוכנית לחצו כאן >>

בשנים האחרונות המכון לא מסתפק בליווי רווקות ותהליכים אישיים בלבד, אלא מקיים קורסי הכשרה של אימון רגשי לרווקות, והוציא תחת ידו עשרות מאמנות רגשיות שעובדות בפועל ומסייעות למאות בנות להתמודד עם האתגרים של תקופת ההמתנה, ולהגיע לרגע המיוחל של החתונה מתוך מקום פנימי ומחובר.

על הייחודיות של לימודי אימון רגשי לרווקות במכון עומק הקשר מעידות בוגרותיו הרבות. "למדתי המון", אומרת סיגל שלום, "פעם ראשונה שאני מרגישה בפועל כלים מעשיים שאני מעיזה להשתמש בהם".

"היום כשאני יושבת בקליניקה מול בנות", אומרת ענת קאשי עו"ס קלינית ובעלת ניסיון רב בעולם הטיפול, "יש לי משהו מאוד ממוקד ומאורגן שאני יודעת מה מתאים לכל אחת". "ההרגשה היתה שאנחנו מצויידות" מוסיפה אסתר, רכזת שירות לאומי.

בוגרות הקורסים מספרות כי הניסיון הרב של נחמה שמגיעה מהשטח, יחד עם הליווי האישי שכל תלמידה מקבלת וסטאז' בפועל תוך כדי הקורס, מעניק לתלמידות ביטחון לעסוק ולהתפרנס בתחום באופן מיידי. כמו שמעידה חני רובין, מאמנת ומטפלת: "אני מרגישה שהמסלול הזה הקפיץ את היכולות, את הכלים ואת הבטחון העצמי שלי כמטפלת. אני מרגישה בטוחה אחרי שעות רבות של תרגול והרבה הכוונה ולימוד, לצאת לשטח ולהתחיל לעבוד".

לפרטים והגשת מועמדות לתוכנית לחצו כאן >>

נקודת המבט של מכון עומק הקשר הוא מתוך כבוד והבנה לאתגרים הלא פשוטים איתם מתמודדת בחורה רווקה, מתוך אכפתיות אמיתית ולא חלילה מתוך שיפוטיות או ביקורת. "הקורס שינה לי את הגישה בחיים לאנשים, הרבה יותר כבוד אמיתי, המתנה, והבנה שהאדם יודע בעצמו הכל על עצמו, ואתה רק צריך לזכות להיות כמו מראה בשבילו", אומרת שרהל'ה סתיו.

מכון עומק הקשר עומד בפני פתיחת המחזור ה17. המחזור הקרוב המיועד עבור נשות מקצוע מתחום האימון והטיפול הרוצות לקבל כלים אפקטיביים וממוקדים לסיוע לרווקות בדרך לבית משלהן. הלימודים מתקיימים בקבוצה קטנה ואינטימית ובמסלול מקוצר ומוזל בהנחייתה של נחמה ביטקובר, העוסקת בתחום למעלה משבע-עשרה שנים, בהם זכתה ללוות לחופה מעל 1500 בנות.

נשות מקצוע בעלות קליניקות וניסיון רב בתחומי הטיפול מעידות כי המסלול נתן להן כלים ייחודיים המשלבים עומק טיפולי עם גישה פרקטית ומעשית, נקודת מבט משמעותית של עין טובה, וברכישת כלים חדשים שקידמו ופיתחו אותן בתחומן.

לראשונה, הקורס כולל גם קורס שיווק משמעותי, המועבר ע''י מומחים מתחום השיווק למאמנות ומטפלות.

לפרטים והגשת מועמדות לתוכנית לחצן כאן >>