חופה, חתונה
חופה, חתונהצילום: ISTOCK

בין אם את עובדת סוציאלית, יועצת, מטפלת בNLP או מטפלת רגשית, ובין אם את מאמנת או יועצת כלשהי - כנראה גם את מתעניינת בדרכים להרחבת ארגז הכלים המקצועיים שלך, הרחבת הידע בעולם הטיפול, וכמובן - הרחבת קהל הלקוחות שמגיע אלייך.

תחום היעוץ והטיפול הוא תחום מרתק, אשר מכיל בתוכו אינסוף ידע וכלים אשר עוזרים לקדם אחרים ולסייע לזקוקים לכך בתחום הנפש, ההעצמה וההתפתחות האישית. גם המתחילות בתחום וגם הותיקות משתדלות להתפתח ולהעשיר את ארגז הכלים שלהן באופן תמידי.

להרשמה לכנס '5 הסודות' לחצי כאן

בכ''ב אדר (1/4), נחמה ביטקובר, העומדת בראש מכון 'עומק הקשר', עומדת לחשוף בכנס אינטרנטי את 5 העקרונות החשובים לכל מטפלת ומאמנת. אלו 5 העקרונות אשר עומדים מאחורי ההצלחה הגדולה של התהליכים במכון ואשר יכולים להיות לעזר לכל אשת מקצוע בכל תהליך טיפולי או אימוני.

בכנס "5 הסודות, 1500 חתונה וסייעתא דשמיא אחת גדולה" תשתף נחמה ביטקובר את ציבור נשות המקצוע בעקרונות החשובים שישדרגו כל פגישת יעוץ באשר היא, ובפרט פגישות ותהליכים לקראת חתונה. עקרונות שיסייעו לכל מאמנת ומטפלת לזהות חסימות, לשנות דפוסים מוטעים וליצור דינמיקה נכונה בין המטפלת למטופלת אשר משפיעה באופן ישיר על הקשר עם החתן העתידי.

גם תיאטרון הפלייבק יכנס לתוך חדר הטיפולים, ויחזור עם מסקנות שומטות לסת…

17 שנים, 16 מחזורי הכשרה, ומעל 1500 כלות. אלו המספרים המרשימים העומדים מאחורי מכון 'עומק הקשר', וכעת נחמה ביטקובר מציעה לכל אשת טיפול לשמוע ולהעשיר את הטיפולים בקליניקה שלה בעזרת 5 העקרונות החשובים בתהליכים אישיים בכלל, ובתהליכי אימון לחתונה בפרט, ללא עלות.

במכון 'עומק הקשר' רואים שליחות גדולה במשימת הדור - הקמת עוד ועוד בתים בעם ישראל, ורואים לאורך שנות פעילות המכון הצלחות רבות אשר לדבריהם נזקפות למקצועיות ולגישה, אך מעל הכל - לסייעתא דשמיא הגדולה שבשליחות זו.

הכנס האינטרנטי יתקיים בעז"ה בתאריך כ''ב אדר, בהשתתפות הרב שמואל אליהו, תיאטרון פלייבק, ונשות מקצוע מובילות בתחום. הכנס ישודר בזום, ללא עלות, אך מותנה בהרשמה מראש.

להרשמה לחצי כאן >>>