פיצה לה-פיאדרה
פיצה לה-פיאדרהצילום: רון ירקוני תקשורת

שנה שניה ברציפות: המדריך הנחשב בעולם הפיצות דירג את LA PIEDRA הירושלמית כאחת מ-50 הטובות בעולם

מדריך TOP 50 PIZZA, מגזין הפיצות הנחשב בעולם בסגנון איטלקי/נאפוליטני מקיים כעת (יום ב', 09:00 שעון ישראל) את התחרות השנתית בטוקיו, במסגרתה דירג את מיטב הפיצות ברחבי העולם, ובחר זו השנה השניה ברציפות בפיצריה הירושלמית LA PIEDRA כאחת מ-50 הפיצריות הטובות בעולם בקטגוריית אסיה-פסיפיק, הקטגוריה בה פיצריה מישראל זכאית להתחרות, זו הפעם השניה שהמדריך שדירג את לה פיאדרה במקום ה39, מדרג פיצריה מישראל, ושוב זו הפיצרייה הכשרה שמככבת במדריך.

במהלך האירוע היוקרתי שקיבץ לתוכו את מיטב הפיציולואים מרחבי העולם, נקרא לבמה אבי סינקלר, שף ושותף בלה פיאדרה וקיבל בצוותא עם שותפו יואל דרקסלר את התעודה הנכספת מהמדריך המכונה בקרב המומחים "המישלן של הפיצות" וכן חולצת שף של המדריך.

מה שבלט מאוד לבאי הטקס, הייתה חולצתו של שף סינקלר שעל גבה נכתב בגדול BRING THEM HOME, וזאת כמובן, לקריאה להשבת 136 החטופים הנמצאים מאז ה-7 באוקטובר בשבי חמאס.

שף אבי סינקלר: "אנו בלה-פיאדרה" שמחים וגאים להיכלל, זו השנה השניה ברציפות ברשימת הפיצות הטובות בעולם, גאים לייצג את ישראל וגאים שגם בתקופה קשה ומורכבת אותה כולנו חווים, יש גם רגעים עם בשורות טובות, יחד עם זאת, השמחה מאופקת.

אני מתרגש מהמעמד ומהאירוע המרשים. גאה שזכינו בתואר הנכסף ועל כך ששימרנו את איכות הפיצה שלנו. לצד הרגע המשמח, היה לנו חשוב מאוד להזכיר מעל הבמה המרכזית כי בעזה סובלים 134 החטופים ולקרוא לשחרורם לאלתר. מבטיח לכולם כי אנו נמשיך לתת את הכבוד המירבי למוצר שאנו חיים, נושמים ואוהבים כל כך - הפיצה. תודה רבה לכל מי שבחר בנו".