חדר טיפול (אילוסטרציה)
חדר טיפול (אילוסטרציה)צילום: ISTOCK

בפגישות ייעוץ ואימון ישנו רכיב חשוב וחמקמק. אפשר להתעלם ממנו וכלל לא להחשיב אותו, אך הוא קיים, הוא נמצא שם, והוא בעל יכולת השפעה לא קטנה על התהליך שעוברת המטופלת, לטוב ולמוטב.

הרכיב הזה הוא לא אחר מאשר העין הטובה של המאמנת או המטפלת על זו שמולה. המבט הזה, העין הטובה (או חלילה להיפך) נוכחת שם, יש לה אנרגיה בפני עצמה, והיא בעלת השפעה רבה על מה שקורה בתוך נפשה של המטופלת ועל מה שמתרחש בחדר הטיפולים במהלך פגישות הייעוץ.

לא דבר חדש הוא כי לתחושת ההערכה והאימון שיש לנו בבן אדם שמולנו יש השפעה עצומה על תחושותיו ועל מעשיו בפועל. זה נכון תמיד, ובטח שעיקרון זה נכון ואף קריטי כשמדובר בתהליך טיפולי. כאשר המטפלת או המאמנת מגיעה עם אימון אמיתי בטוב שיש באישיות של המטופלת, וכאשר נקודת המוצא שלה היא מתוך הערכה וכבוד למטופלת, הדבר מורגש ונוכח גם ללא מילים.

להרשמה לכנס '5 הסודות' לחצי כאן

מטפלות ומאמנות מתייחסות בכובד ראש לכלים טיפוליים הנוגעים לקשיים ולהתמודדויות עם המטופלת, להגדרות המקצועיות ולשאלות המקדמות, אך עלולות לא לתת מספיק תשומת לב למה שמתחולל בתוך עצמן בלבד כביכול, אך מקרין החוצה על המטופלת ועל התהליך האישי כולו.

עיקרון זה הוא אחד מהעקרונות המנחים את התהליכים האישיים של מכון 'עומק הקשר', עיקרון זה ועקרונות נוספים אשר משדרגים כל פגישת ייעוץ באופן מיידי, יהיו בכנס האינטרנטי היוקרתי: "5 הסודות, 1500 חתונה וסייעתא דשמיא אחת גדולה" המיועד לנשות מקצוע מתחום הטיפול, ויתקיים בעז"ה בתאריך כ''ב אדר.

הכנס יתקיים בהשתתפות הרב שמואל אליהו, תיאטרון פלייבק, ונשות מקצוע מובילות בתחום. ההרשמה לכנס היא ללא עלות

17 שנים, 16 מחזורי הכשרה, ומעל 1500 כלות. אלו המספרים המרשימים העומדים מאחורי מכון 'עומק הקשר', וכעת נחמה ביטקובר מציעה לכל אשת טיפול לשמוע ולהעשיר את הטיפולים בקליניקה שלה בעזרת חמשת העקרונות החשובים בתהליכים אישיים בכלל, ובתהליכי אימון לחתונה בפרט, ללא עלות.

במכון 'עומק הקשר' רואים שליחות גדולה במשימת הדור - הקמת עוד ועוד בתים בעם ישראל, ורואים לאורך שנות פעילות המכון הצלחות רבות אשר לדבריהם נזקפות למקצועיות ולגישה, אך מעל הכל - לסייעתא דשמיא הגדולה שבשליחות זו.

המכון מזמין לכנס האינטרנטי הקרוב את כל סוגי נשות המקצוע: מטפלות, מאמנות, עובדות סוציאלות ומחנכות על מנת לקבל כלים מעשיים ועקרונות חשובים שמטרתם לסייע בצורה הטובה ביותר למטופלות בקליניקה בכלל, ולמתאמנות בתחום החתונה בפרט.

להרשמה מהירה ללא עלות לכנס 'עומק הקשר' לחצו כאן