אילוסטרציה
אילוסטרציהצילום: ISTOCK

ט' גדלה במרכז הארץ במשפחה נורמטיבית, ועברה מסלול חיים 'קלאסי': היא למדה בתיכון מוכר, ולאחר מכן שירתה בצה"ל.

לאחר שהשתחררה, עבדה במשך תקופה כמלצרית בבית קפה ביפו. במהלך עבודתה בבית הקפה החלה ט' לצאת עם אחמד, אחראי המשמרת שלה. הקשר ביניהם התמסד מהר מאוד: כעבור חודשיים בלבד הם התחתנו.

אלא שאז, כפי שקורה במקרים רבים, החלה מסכת הייסורים: אחמד דרש מט' להתאסלם, והחל לנהוג כלפיה באלימות. ט' פנתה לעזרת ארגון להב"ה, שם מיהרו לסייע לה לעזוב את הבית ולהתאקלם בדירה משלה, לצד טיפול וליווי מסור. השבוע, בתום 4 שנות נישואין, היא עברה הליך של השבה ליהדות בבית הדין הרבני בת"א, כאשר במקביל החלה בהליך גירושין מבעלה.

היו שותפים בהצלת בנות ישראל >>

במהלך הדיון בבית הדין הרבני, פרצה ט' בבכי: "אני חייתי ארבע שנים בתופת, לא ידעתי מה יהיה איתי כל יום. פשוט רציתי למות. במקרה יום אחד גיליתי על ארגון להב"ה, והטלפון שעשיתי אליהם הציל לי את החיים. אני באמת לא יודעת מה הייתי עושה בלי המלאכים האלה של להב"ה", סיפרה.

בלהב"ה מדגישים כי סיפורה של ט', הוא אחד מיני סיפורים רבים המטופלים בארגון, כאשר לכל מקרה מורכבויות ייחודיות משלו, הכרוכות בהוצאות רבות.

"מדובר בהוצאות משפטיות, הוצאות של טיפולים נפשיים, הוצאות של שכר דירה ועוד ועוד. בנוסף, רוב הנשים והנערות שאנו מלווים נמצאות במצב כלכלי קשה. אנו קוראים לציבור להיות שותפים עימנו בהצלת בנות ישראל - ואת מחצית השקל והמתנות לאביונים לתרום השנה לארגון להב"ה".

היו שותפים בהצלת בנות ישראל >>