מגילליינען
מגילליינעןעיצוב עטיפה: שייע ברים | סטודיו אורגינל

רגע לפני שחג הפורים מפציע ופורץ אל מחננו, המעבד והקלידן שימי סקלר יחד עם מקהלת מלכות הכינו עבורכם לא פחות מ-5 מחרוזות סוחפות, שילוו אתכם במהלך החג מהנץ ועד שקיעת החמה, בהן משתתפים הזמרים: אהרל'ה סאמט, מוטי ויזל, מנדי וייס, יואלי דווידוביץ, שוכי גולדשטיין ואברימי לונגר.

מדובר ב-5 מחרוזות שמחולקות לפי 5 דמויות במגילת אסתר – המלך אחשוורוש, מרדכי היהודי, המן הרשע, אסתר המלכה ו... אחשדרפנים. כשכל אחת מהן מכילה את מיטב ניגוני הפורים הנקשרים עם האישיות המדוברת. לצידם משולבים במחרוזות ניגוני ריקוד עליזים ותוססים, חדשים וישנים, מכל העדות והמגזרים, שיעשו לכם שמחת פורים מושלמת.

את המחרוזות פותח בטוב טעם ונגיעות הומוריסטיות ר' אהרל'ה ויינטרויב שמשמש כאן כבעל קורא וכגבאי בית הכנסת גם יחד.

לכבוד ימי הפורים כמידי שנה, משחררים הקלידן מוישי מנדלסון, יחד עם אהרלה סאמט, אלבום שכולו שמחה פורימית יוקדת וסוחפת, כשהשנה חוברים אליהם הזמרים יואלי דוידוביץ ואברימי לונגר, לכמעט שעתיים של מוזיקה עד דלא ידע.

לקראת פורים שאוטוטו כאן, הלחין המעבד והמנצח יואלי דיקמן לחן חדש למילים מהמגילה, אליו בחר לארח לביצוע את שני הזמרים אהרלה סאמעט ויואלי גרינפעלד, העיבוד וההפקה המוזיקלית של יואלי דיקמן בעצמו.

ולסיום, בתקופה הזאת, כולנו מחפשים קצת אנרגיה, משהו שיבעיר בנו ניצוץ של תקווה לגאולה, ובדיוק בשביל זה, מגיש הקלידן מלונדון דוד פריד, את מחרוזת "גאולה אנרג'י", בה הוא מארח את הזמר גרשי אורי ומקהלת מנגן.

הקליפ המיוחד צולם לראשונה בשילוב עם מצלמת FPV drone המעניק חווית צפייה חדשה ומיוחדת.