כנס גלית גלבוע
כנס גלית גלבועצילום: יח"צ

תעצמו עיניים לרגע ודמיינו, אתם קמים בבוקר כשעדיין קורי השינה סביב עיניכם, אתם מתכוננים נפשית למאבקי הבוקר עם הילדים שיקומו בזמן לבית הספר, אבל למרבה הפלא אתם מוצאים את כל הילדים לבושים ומאורגנים לבית הספר.

הבכור שלכם מגיש לכם קפה מהביל עם עוגה חמה, והקטנה מעניקה לכם חיבוק חם עם איחול בוקר טוב מתוק.

נשמע חלום? אז אצל רוב בוגרי הקורסים של מנחת ההורים גלית גלבוע זו המציאות יום יומית. "כשאני אומרת להורים שהורות זו חוויה מהנה הם פשוט נועצים בי מבט ספקני להחריד", מספרת גלית, "אני לגמרי מבינה אותם.

אף אחד לא לימד אותנו איך להתמודד עם מקרי חוצפה, עם מריבות בלתי פוסקות בין אחים, או מה עושים כשהילד מתחיל לפזר משחקים בכל הבית בלי הבחנה. כשהם מגיעים אלי לתוכנית הם מקבלים מגוון עצום של כלים שעוזר להם לחולל שינוי ענק ובאמת להנות מההורות שלנו".

מעל 2,500 זוגות הורים כבר נרשמו למשדר המרתק, "לקחתי את כל הידע שצברתי ב-15 שנה האחרונות בהן ליוויתי מעל 3,000 משפחות, ובניתי מיזם חדש שיתאים לכל בית בישראל", משתפת גלית, "הורים שנמאס להם להתווכח כל היום עם הילדים ולהגיע לסוף היום מלאי רגשות אשם, מוזמנים לחולל מהפכה ולהפוך את הבית לחממה מהנה לכל המשפחה".

ההשקה תתקיים ביום רביעי (27.3) בשעה 21:00, בכנס וירטואלי מרתק שיעסוק באחד הנושאים שמציקים לכל הורה 'להעיר באהבה' - איך מעירים לילדים בצורה נכונה, כך שבמקום שהערה תגרום למאבקי כוח עם הילד, זאת תהיה הערה בונה שעוזרת לילד לצמוח ומכוונת אותו אל הדרך הנכונה.

ההרשמה לכנס המרתק והעמוס בתובנות הינה ללא עלות, אך מספר המקומות מוגבל לכן חשוב לשריין מקום כבר עכשיו בלחיצה כאן>>