לוזון. מרים ידיים?
לוזון. מרים ידיים?צילום: פלאש 90

קיץ אחד עבר והכל השתנה. אחרי שרשמו שלל שיאים ורגעים גדולים בתולדות הכדורגל הישראלי, השנה הרעה של נבחרות הכדורגל השונות של ישראל הגיעו הערב (שלישי) לשיא שלילי ותיק במיוחד, שיא שלילי בן לא פחות מ-30 שנה.

היה זה כאשר הנבחרת הצעירה של ישראל בכדורגל סיימה משחק נוסף במסגרת מוקדמות היורו ללא אף נקודה ועם הפסד חמישי ברציפות מאז פתיחת הקמפיין.

הנבחרת הצעירה שיחקה הערב מול נבחרת גרמניה החזקה, כאשר זו לא הצטרכה להראות יכולת גבוהה למדי בכדי להכניע את ישראל בקלות מרגיזה בתוצאה 0:2 עם שער אחד בכל אחת מהמחציות.

למעשה, הנבחרת הצעירה בעטה רק חמש בעיטות לעבר שערה של גרמניה, כאשר הראשונה שבהן הגיעה רק במחצית השנייה לעומת 19 של היריבים שממול שהוסיפו גם 8 בעיטות למסגרת, שניים מתוכם גם נכנסו. ככה אי אפשר לנצח.

עם ההפסד הערב לגרמנים, הנבחרת הצעירה של ישראל סופרת הפסד חמישי ברציפות מאז פתיחת הקמפיין האירופי, במה שהופך לפתיחת הקמפיין האירופי הגרועה ביותר בכל הזמנים כשהנבחרת משווה שיא שלילי בן 30 שנים והיא כמובן גם נותרת במקום האחרון בבית ד', ללא אף נקודה לרפואה.

אחרי הקיץ הקודם, בו הנבחרות הצעירות סיפקו לא מעט רגעים גדולים, הנבחרת הצעירה סוגרת את הגולל על שנה רעה מאוד של הנבחרות השונות של ישראל בזירה האירופית, כאשר גם הסיכוי התיאורטי להעפלה אבד לה למרות שנותרו עוד 3 משחקים עד לסיום הקמפיין. כשבפתח מחכה לה אולימפיאדת פריז, האם זה רמז לבאות? נקווה שלא.