יום צילומי רווקים ורווקות
יום צילומי רווקים ורווקותצילום: מאיר אליפור

ביום רביעי הקרוב (3.4) יתקיים יום צילומים ענק למחפשי זוגיות, באוניברסיטת בר-אילן.

זאת הפעם הרביעית שהיום הזה מתקיים, והוא נוסד לפני שלוש שנים לזכרה של הכלה יעל חלפון ז"ל, ביום שאמור היה להיות יום חופתה.

"זו כבר הפכה להיות מסורת. מדהים ומרגש לראות כל פעם מחדש מאות רווקים ורווקות שמבקשים ליצור תמונה איכותית ומקצועית שתשתלב בכרטיסיית ההיכרות שלהם. ב"ה מתגובות של השנים הקודמות, אנחנו יודעים לומר שהרבה מאוד זכו להתחתן בזכות הפרט הקטן הזה, שהוא בעצם פרט גדול", אומר צוריאל גביזון - יזם פרויקט 252.

השנה, יתקיים יום הצילומים במתחם 'פארק האחדות' באוניברסיטת בר-אילן, בשיתוף לשכת רב הקמפוס. "הרב רואה חשיבות גדולה ביצירת מפגשי היכרות בין הסטודנטים והקמת בתים כבר בשלב הלימודים האקדמיים, ולכן זה אך טבעי ששיתוף הפעולה עם פרויקט 252 נוצר בצורה קלה וטבעית", מוסיף גביזון.

ביום הצילומים ישתתפו מעל 15 צלמים בהתנדבות מלאה, מאפרות, צוות טכני, מאמנים לחתונה, שדכנים ועוד. "זה כבר מזמן לא רק יום של צילומים, אלא הרבה מעבר לכך. אפשר גם להכיר, גם ללמוד, ועל הדרך גם להצטלם", אומר גבי דניאל - מנהל התוכן של פרויקט 252.

ההרשמה ליום הצילומים לחברי הפרויקט ולסטודנטים באונ' בר-אילן הינה ללא עלות, ולמשתתפים אחרים - בעלות של 20 ש"ח בלבד לכיסוי ההוצאות.

להרשמה ושריון מקום >>

נעמי חלפון מספרת על אחותה יעליהונתן גוטליב