מנחת ההורים גלית גלבוע
מנחת ההורים גלית גלבועצילום: יח"צ

את בוגרי הקורסים של גלית גלבוע די קל לזהות, הם בדרך כלל יהיו הורים שלווים ורגועים, וגם אם ילד שלהם ישתולל או מתנהג בצורה לא ראויה, הם ישר יודעים לטפל בזה ברוגע בלי לאבד עשתונות.

מה הסוד שלהם? יצאנו לברר עם מנחת ההורים המובילה גלית גלבוע, "השלווה בבית מגיעה כאשר ההורים יודעים להתמודד עם האתגרים שצצים במשך היממה", מספרת גלית.

"זה מדהים לראות את המהפך שהורים עוברים בקורסים. לעיתים הורים מגיעים אלי על סף ייאוש, בעזרת כלים וטכניקות פשוטות הם מחזירים לעצמם את הסמכות בבית, ויוצרים אווירה נפלאה במשפחה. כי כל ילד שמח לדעת שיש לו מסגרת איתנה בבית".

הקהילה החדשה
הקהילה החדשהצילום: יח"צ

מחר (שלישי) יוצא לדרך המיזם החדש של גלית גלבוע, מיזם שהולך לשנות את תחום לימודי ההורות בישראל - קהילת 'משפחה מאושרת' "לקחתי את כל הידע שצברתי ב-15 שנה האחרונות בהן ליוויתי מעל 3,000 משפחות, ובניתי תוכנית סדורה שתתאים לכל בית בישראל", משתפת גלית, "הורים שנמאס להם להתווכח כל היום עם הילדים ולהגיע לסוף היום מלאי רגשות אשם, מוזמנים לחולל מהפכה ולהפוך את הבית לחממה מהנה לכל המשפחה".

הורים רבים מרגישים אבודים וחסרי אונים מול אתגרי ההורות. גלית, מבינה את הקושי הזה. "כשמדברים עם הורים על הורות כעל חוויה מהנה, הם נוטים להרים גבה בספקנות," היא מספרת. "והאמת? אף אחד לא לימד אותנו איך להתמודד עם ילדים שמתנהגים בחוצפה, מריבות אינסופיות בין אחים, או איך להתמודד עם ילד שמפזר צעצועים בכל הבית".

בקהילה הייחודית של גלית, הורים מקבלים כלים פרקטיים רבים שעוזרים להם לחולל שינוי משמעותי בביתם וליהנות סוף סוף מההורות. "התוכנית נותנת להורים את הביטחון והידע להתמודד עם כל אתגר" מסבירה גלית. "התוצאה? הורים שמחים יותר, ילדים שיתופיים יותר, ובית נעים ורגוע יותר".

לרגל השקת הקהילה יוצאת גלית במבצע ענק, מנוי חודשי שכולל מפגשי זום, ספריית תוכן, קבוצת ווצאפ ועוד במחיר מיוחד, במקום 347 ₪ לחודש, רק 49 ₪ לחודש הראשון (מהחודש השני רק 97₪ לחודש).

להצטרפות לקהילת 'משפחה מאושרת לחצו כאן>>
ולא לשכוח להזין קוד קופון: 4949