יום גיבוש
יום גיבושאיזיריידר טיולים והפקות

איזי ריידר, רכב השטח החשמלי הייחודי בעולם, הפך לפופולארי בימי כיף וגיבוש ומציע לקבוצות חוויה של אקטסרים וכיף ביער בן שמן, עמק האלה, דרום וצפון הארץ. המסלולים באיזי ריידר משלבים רכיבה מהנה עם פעילויות גיבוש בטבע.

למה איזיריידר?

איזיריידר הוא כלי ידידותי ושקט בגלל ההנעה החשמלית ומאפשר לנסוע יחד כקבוצה בטבע וליהנות יחד.

לא צריך רישיון והוא קל לתפעול ורכיבה, מה שהופך אותו למדהים ברכיבה קבוצתית.

יום גיבוש עם איזי ריידר בשדה בוקר:

בן גוריון אהב את המדבר ואפילו טען ש"בנגב ייבחן העם בישראל ומדינתו", כדי לעודד את ההתיישבות והפיתוח של הנגב.

היום, ראש הממשלה הראשון היה שמח לראות שהנגב הפך למוקד משיכה לכל מי שמחפשים הרפתקה, חוויה ו"משהו אחר". אחת הדרכים הטובות לחוות את האווירה המדברית, העוצמה שבמרחבים ותחושת החופש היא דרך הטיולים. והכי טוב – עם איזיריידר.

יום גיבוש עם איזי ריידר ביער בן שמן:

ברוכים הבאים לריאה הירוקה של ישראל - יער בן שמן. טיול איזיריידר ביער בן שמן פותח בפניכם חוויה מדהימה קרובה למרכז. תוכלו לשלב מסלולים שונים בין העצים והטבע המדהים שנמצא ביער, מסלול תצפיות, בין הכרמים, מסלול יער ועוד ועוד.

עכשיו אחרי שהכרנו 2 מסלולים מדהימים מה עוד צריך יחד עם האיזי ריידר כדי שהיום שלנו יהיה מדהים?

ארוחה טובה - חובה ביום גיבוש איכותי

אז גם כאן לא חוסכים כדי לתת חוויה שלמה. ארוחה טובה ביום גיבוש זה must לגבש את הצוות, יחד עם הטיול מומלץ מאד להזמין ארוחה בשטח באחת נקודות העצירה גם כי הצבא צועד על קיבתו ויותר מזה כי זה אווירה מיחודת לכולם דווקא בשטח.

מה עוד אפשר להוסיף ליום גיבוש?

בגלל שיום גיבוש הוא הזדמנות להתחבר ולהתגבש כצוות, מומלץ מאד לשלב בו פעילויות שונות מעבר לאיזיריידר, כך לכל אחד יהיה חלק עפי' הכישורים והאטרקציות אליהן הוא מתחבר יותר. אחת ההמלצות שלנו לימי גיבוש היא לשלב פעילות עם משחק לייזר טאג.

לייזר טאג הוא משחק קבוצתי שמשקף פעילות איכותית בצוות, מתחלקים ל-2 קבוצות ונלחמים עם רובי לייזר במטרה לנצח עם כמה שיותר נקודות. הלייזר אינו מלכלך ולא כואב כמו במשחקים שמדמים ירי אמיתי דוגמת פיינטבול ומצד שני מאפשרים 100 אחוז בקרה על פגיעות וניקוד במשחק. משחקים ומשחקים עד שמנצחים! פעילות לייזר טאג מומלצת מאד לקבוצות שרוצות להתפתח ולמקסם ביצועים יחד.

גלישה בחולות

עוד אטרקציה שכמעט לא תשמעו עליה היא גלישה עם גלשנים בחולות, למעשה הפריוולגיה לגלוש בחולות קיימת רק באיזורים מאד מסויימים בישראל בעיקר בנגב הדרומי והמערבי, כדאי לשלב גלישה בחולות ליום גיבוש בעיקר בגלל האטרקטיביות, זה דבר שכמעט לא קיים ואם אתם הולכים על זה לא תשכחו את יום הגיבוש שלכם בטוח.

משחקי ODT

בכל פעילות כדאי גם להכניס חשיבה, בשביל זה אנו ממליצים לשלב משחקי ODT עם חבלים ואביזרים שונים שיתגרו אתכם לחשוב מחוץ לקופסא ולעשות דברים יחד יותר טוב מאיי פעם .

המפתח לגיבוש הקבוצה שלכם היא לשלב הרבה כיף

הטבע הוא מרגיע ומשמח, אם תדאגו בנוסף לחשיבה ואתגר להפעיל את הקבוצה שלכם עם הרבה כיף ואקסטרים, המפגש והגיבוש הקבוצתי שלכם יגיעו לגבהים.

זה הזמן להזמין ימי גיבוש לעובדים ולצוותים. רוצים לדעת עוד על ימי גיבוש? כנסו לאתר של איזיריידר טיולים והפקות