חבר הכנסת בועז ביסמוט חש דאגה עמוקה לנוכח המראות מההפגנות בירושלים, אותם הוא רואה כמרחיקים סיכוי לעסקה להשבתם של החטופים.

"כל עם ישראל מאוחד סביב הרעיון של מיטוט חמאס ובוודאי השבת החטופים, שהם קרובי משפחה של כולנו", אומר בראיון לערוץ 7 ומוסיף כי "כאשר חמאס רואים את המראות האלה הם אומרים למה שנקדם עסקה. היהודים הורגים אחד את השני אז בוא ונחכה בסבלנות וניתן ליהודים לעשות את העבודה".

ביסמוט מוסיף ומזכיר פרסום עיתונאי לפיו ראש השב"כ עזב דיון אודות המו"מ לשחרור החטופים על מנת לעסוק בהפגנה הקשה שהייתה מול מעון ראש הממשלה.

"מטה החטופים הוא חלק מעם ישראל. אנשים שפועלים למען מטרה חשובה ויקרה, השבת החטופים. אין כאן עניין של מחנאות. החטופים זה עניין של כלל ישראל בדיוק כמו מיטוט החמאס", אומר חבר הכנסת ביסמוט הקורא למובילי המחאות להבין את הצורך במיטוט החמאס. "אנחנו עם אחד והגיע הזמן שנפסיק עם הטירוף הזה".

"ההפגנות אתמול היו דבר מטורף לגמרי", הוא אומר וקורא לאחדות והתלכדות שתוביל לניצחון. "כואב לי כי זה העם שלי. יש לנו מספיק אויבים. יש מספיק אנטישמים בעולם כדי שהיהודים לא ישנא זה את זה. המלחמה לא קלה. האתגר קשה. בעזה אנחנו נלחמים במנהרות ששטחן הוא פי ארבע מהמטרו בפריז, נלחמים נגד אויב שלא משחק באותם כללים", הוא אומר וקובע כי במציאות שכזו ניתן היה לצפות ליותר גיבוי מכלל חלקי העם ולגינוי של התקשורת את המהומות כפי שנראו אתמול.

"איך יתכן שבשנה האחרונה, עם כל חסימות הצירים עוד לפני המלחמה, וכל ההפגנות יש כתב אישום אחד? זה לא נורמאלי", הוא אומר.

בהתייחס למצבה של ישראל בעולם אומר ביסמוט כי למרות הכותרות שאינן אלא הינדוס תודעה המבקשת לקבע את בדידותה של ישראל המציאות אחרת. "אתמול הגיעה לכנסת משלחת מגרמניה, שלושים איש שהם איתנו מלא מלא".

"הגיע לכאן ראש הפרלמנט האוסטרי וגם הוא איתנו מלא מלא. אין ספק שהם מודאגים והיו רוצים לראות אותנו מנצחים מהר יותר ויש הפגנות גם במדינות שלהם ויש בחירות בחלק מהמדינות הללו, אבל בינם לבין עצמם כל אחד מהם יודע בדיוק מי במלחמה הזו הוא הצודק, מי הטובים ומי הרעים. חמאס הם הרעים ומי שמדבר על הפסקת אש אני אומר לו שהוא מצדד בהמשך קיומו של ארגון הטרור חמאס".