פרוייקט 252 קיים השבוע בקמפוס אוניברסיטת בר אילן יום צילומים מיוחד לרווקים ורווקות כחלק מהפעילויות הרבות שהוא עושה במסגרת הליווי במסע אל הזוגיות.

זאת הפעם הרביעית שהיום הזה התקיים, והוא נוסד לפני שלוש שנים לזכרה של הכלה יעל חלפון ז"ל, ביום שאמור היה להיות יום חופתה.

צוריאל גביזון, יזם 252, מספר: "אנחנו שמחים בפעם הרביעית לקיים את יום הצילומים הזה למחפשי זוגיות - באוניברסיטת בר אילן בשיתוף רב הקמפוס. מאות רווקים, רווקות, גם מי שמעוניינים בפרק ב' מגיעים לכאן, ליום שלם של צילומים, של מעגלי הכרויות, של סדנאות. יש פה המון מתנדבים, עשרות צלמים, מאפרות, מאמנים לזוגיות. זה פשוט כיף לראות את המאמצים, איך כולם נרתמים למען הרווקים והרווקות לעזור להם, להשיג את התמונה הכי טובה, את הגרסה הכי טובה שלהם ובעזרת השם להתחתן".

"פרוייקט 252 כבר שנים עוסק בכל הנושא של הדרכה לרווקים ורווקות ואחרי הרבה זמן שלא היה אירוע משמעותי בגלל המלחמה, החלטנו להרים את יום הצילום הזה לזכר הכלה יעל חלפון ז"ל ובעזרת השם יש לנו עכשיו עוד הרבה פעילויות באופק גם את המימונה המסורתית הגדולה וגם את כנס ט"ו באב", הוא מוסיף.

הרב שלמה שפר, רב הקמפוס באוניברסיטת בר אילן מוסיף: "אנחנו שמחים לשתף פעולה עם הפרוייקט המדהים הזה של צילומים ופעילויות לפנויים ופנויות".

אחת המשתתפות, נירית, שיתפה בתחושותיה. "הגעתי לכאן במטרה להצטלם ובעצם - אולי זה מה שיביא לי את הזוגיות - מי יודע. אני ממליצה לכולם לבוא לפה, האירוע באמת חי ומדהים. נותנים את הנשמה עם צלמים ומאפרים שעושים עבודת קודש. היום אנחנו יודעים שתמונה טובה שווה אלף מילים ותמונה טובה מעלה לנו את הביטחון העצמי שגם כך לא תמיד נמצא בשמיים עם כל המסע הארוך הזה. כמובן יש פה ערך מוסף שזה להנציח את יעל שהסיפור שלה נוגע בלב של כולנו".

הצלמת רעות ענתבי מסבירה כי "כל המטרה היא להוציא מכל אדם את כל הטוב שיש בו. היום תמונה אומרת הרבה על האישיות של האדם וזה תופס משמעות. מגיעים לפה אנשים מכל הסוגים והגילאים ליום שבו יראו אותם ויוציאו את כל הטוב הפנימי שלי החוצה".