סיום קורס המאמנות הקודם
סיום קורס המאמנות הקודםצילום: ערוץ 7

הקיץ עוד רגע כבר כאן, ורוב שנת תשפ"ד כבר מאחורינו. שנה כואבת ומורכבת, חודשים עברו וחלפו, מלאי צער לכלל ולפרט. במכון 'עומק הקשר' נמצאים עם הפנים קדימה במטרה להרבות טוב ולסייע בהקמת כמה שיותר בתים בישראל.

ההרשמה למסלול התמחות באימון רגשי לרווקות המיועד דווקא לנשים מתחומי האימון והטיפול עומדת להיסגר והתוכנית תצא לדרך מיד אחרי פסח. זהו מסלול מקוצר ומוזל הבנוי באופן שמאפשר לנצל עוד את השנה הנוכחית כך שבעוד מספר חודשים המשתתפות יהיו עם התמחות ומקצוע מבוקש ביד.

לפרטים והגשת מועמדות לתוכנית לחצו כאן

"כמו בכל תחום בחיים", אומרת נחמה ביטקובר ראש מכון 'עומק הקשר', "בדרך כלל מה שעוצר אותנו זה לאו דווקא המציאות החיצונית אלא המקום הפנימי שלנו. זה פוגש אותנו בתחומי ההורות, ההתפתחות אישית, וכן, גם בתחום הזוגיות, או חיפוש הזוגיות".

ואכן, נשות מקצוע רבות פוגשות בקליניקה שלהן בנות שרוצות להתחתן והן רוצות לעשות את המיטב עבורן ולעזור להן בדרך לחופה. עשרות נשות מקצוע - מאמנות, עו''סיות, פסיכותרפיסטיות כבר עברו את הקורס, ומדברות עליו כעל נקודת מפנה -

''התהליך שעברתי מדהים. גם אישי, גם מקצועי. המבנה של הקורס בנוי בצורה מאוד מדוייקת. כלים מקצועיים פרקטיים. תהליך מאוד עמוק. ממש תהליך של גאולה פרטית. למדתי המון בחיים, ב''ה. וזה אחד הקורסים הכי משמעותיים שעברתי. מעמיק, ממוקד, נותן כלים פרקטיים ומעשיים לעבודה בשטח".

נותרו שני מקומות אחרונים במחזור ה17 של הכשרת מאמנות מבית 'עומק הקשר' המיועד עבור נשות מקצוע מתחום האימון והטיפול הרוצות לקבל כלים אפקטיביים וממוקדים לסיוע לרווקות בדרך לבית משלהן. הלימודים מתקיימים בקבוצה קטנה ואינטימית ובמסלול מקוצר ומוזל בהנחייתה של נחמה ביטקובר, העוסקת בתחום למעלה משבע-עשרה שנים, בהם זכתה ללוות לחופה מעל 1500 בנות.

נשות מקצוע בעלות קליניקות וניסיון רב בתחומי הטיפול מעידות כי המסלול נתן להן כלים ייחודיים המשלבים עומק טיפולי עם גישה פרקטית ומעשית, נקודת מבט משמעותית של עין טובה, וברכישת כלים חדשים שקידמו ופיתחו אותן בתחומן. הקורס כולל כלים ופרקטיקה איך להגיע למטופלות ומתאמנות חדשות.

לפרטים והגשת מועמדות לתוכנית לחצו כאן