יקבי ירושלים
יקבי ירושליםצילום: איל קורן

זו השנה ה-16 ברציפות שתחרות היין BEST VALUE נערכת לקראת חג הפסח כשמכירות היין בשיאן.

היינות הזוכים מעניקים תמורה מלאה בקטגוריית מחיר עממית, יינות יומיום נגישים שעשויים היטב, מוצלחים ומהנים.

לתחרות שאותה מנהלים ומפיקים "סטודיו בן עמי" נשלחו השנה 141 יינות שמחירם לצרכן 25-79 ₪. היינות נבדקו בטעימה עיוורת על-ידי צוות של 14 שופטים שכלל סומליירים, ייננים ואנשי מקצוע מתחום היין.

בתום הסקירה, יושבי הראש של התחרות: מר חיים שפיגל ועו"ד נחמן כהן צדק, זיכו את יקבי ירושלים אגודה חקלאית שיתופית בשלוש מדליות זהב על היינות הבאים: יין וינטג' שרדונה, 2023; מרתף המלך רוזה, 2023 ופרימיום קברנה סוביניון, CAB 2021 כמו כן זיכה חבר השופטים את היקב הירושלמי היחיד במדלית כסף על יין פרימיום מרסלאן, MRS Premium, 2021, ובשתי מדליות ארד על היינות וינטג' מלבק-שיראז 2022 ופרימיום סוביניון בלאן, SBL, 2023

עופר גואטה בעלי יקבי ירושלים אגודה חקלאית שיתופית: "גאים ושמחים לזכות בכבוד ובהכרה מצד חבר שופטים מכובד שכזה שבין כל היינות המשובחים מרחבי ישראל, בחר בשלושה יינות שלנו כטובים ביותר, זיכה אותם במדליית זהב, ובנוסף זיכה שלושה יינות נוספים במדליות כסף וארד. אנו רוצים לומר תודה על הבחירה בנו ובאותה נשימה להבטיח שנמשיך להפיק את הטוב ביותר שניתן מכל בציר כדי לשמח אתכם בכל פעם שתטעמו את היין של יקבי ירושלים אגודה חקלאית שיתופית. פסח שמח וכשר לכל בית ישראל."