כיוף עם נשיא חיפה יענקל'ה שחר היום
כיוף עם נשיא חיפה יענקל'ה שחר היוםצילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה

יומיים אחרי שסיימה בתיקו 1:1 מול מכבי ת"א במה שהשאיר את פער 10 הנקודות ביניהן על כנו ובכך חיסל עבורה כמעט סופית את מאבק האליפות, מתחילה האלופה היוצאת בשלוש השנים האחרונות, מכבי חיפה, את הכנותיה לקראת העונה הבאה.

עוד בטרם הסתיימה לה עונת 2023/4, מתחילה חיפה את ההכנות לקראת העונה הבאה, זאת בשל העובדה כי נגמרו לה המטרות כשהודחה ברבע גמר גביע המדינה בכדורגל על ידי מכבי נתניה וכן יצאה כמעט סופית ממאבק האליפות מול מכבי ת"א, האלופה שבדרך.

עוד בטרם הודיעה מי יאמן אותה בעונה הבאה, כאשר ברק בכר מועמד לשוב לקדנציה נוספת במקומו של מסאי דגו, הודיעה הערב (רביעי) חיפה על הארכת חוזהו של שוערה הצעיר, שריף כיוף.

את העונה הנוכחית החל כיוף בן ה-22 כשוער שני אחרי איתמר ניצן, אך ההופעות הרעות של השוער הוותיק במסגרת האירופית ובפתיחת העונה, הביאו את חיפה לבצע חילוף בעמדה הראשית על הדשא, חילוף שהצליח ובגדול.

כיוף, שגדל במחלק תהנוער של המועדון החיפאי ויצא למספר עונות להתחשלות בהפועל כפר שלם ובהפועל עפולה, לקח את ההזדמנות שניתנה לו בשתי ידיים במשחק גביע הטוטו נגד מכבי פתח תקווה באמצע אוגוסט, ומאז פתח ב-39 הופעות בכל המסגרות העונה - 26 משחקים בליגת העל ועוד 9 משחקים במפעלים האירופיים.

הערב האריך כיוף את חוזהו בחיפה בארבע שנים נוספות כאשר יש אופציה להארכה נוספת בעונה החמישית. לאחר החתימה אמר כיוף: "מכבי זה הבית שלי ואין מאושר ממני להמשיך במועדון בו גדלתי לחמש שנים נוספות. עכשיו הפנים קדימה להצליח במשימות שעומדות בפנינו".

המנהל המקצועי של המועדון, גל אלברמן אמר על הארכת החוזה של השוער: "שריף המשיך את מסע ההתקדמות שלו בעונה הנוכחית והיה חלק משמעותי ביותר בהתמודדויות ובאתגרי הקבוצה במסגרות המקומיות והאירופיות. אנו רואים בשריף שחקן בית דומיננטי גם בשנים הבאות ומאחלים לו הצלחה מרובה ורגעי אושר גדולים ורבים בירוק. בהצלחה שריף כיוף".