להקת נגילה, להקה חדשה במגזר הדתי שבנויה מתלמידי ישיבות גבוהות, השיקה קליפ חתונות ראשון עם שירי הודיה להשם.

את הלהקה מנהל אלון בננו מ'מרכז הרב' שהכיר בישיבה את גלעד טירנובר וצירף אותו כמתופף. סולן הלהקה הוא אברהם אהרון אזולאי מישיבת בית אל, הגיטריסט הוא אריאל בוסקילה שהיה חבר של בננו בישיבת שדרות. אחיו נריה בוסקילה, שלומד בישיבת רמת גן, משמש כנגן קלרינט.

בננו סיפר לערוץ 7 כי "מאז שאני זוכר את עצמי אני מנגן בפסנתר והתמחיתי במוזיקה הקלאסית, מאוד רציתי לממש את החלום ולעלות על הבמות, אבל לא ידעתי איך. התחלתי את לימודיי במרכז הרב בשיעור ב' וזכיתי להכיר את גלעד טירנובר, בחור ירא שמים ומתופף מוכשר ומשם התחלנו לממש את החלום ולהקים להקה".

הוא שחזר כיצד היו מנגנים יחד בישיבה: "היינו מתפללים תפילת הנץ ולאחר מכן נכנסים לחדר המוזיקה ומנגנים במשך שעה וחצי שירים, ניגונים ובונים עיבודים חדשים לשירים המוכרים והאהובים".

על ההיכרות עם נגני הלהקה סיפר בננו: "לאחר כמעט שנתיים של עבודה, צירפנו לשורותינו את הזמר שלנו אברהם אהרון אזולאי מישיבת בית אל, את הגיטריסט אריאל בוסקילה שהיה חבר שלי בשיעור א בישיבת שדרות ואת אחיו נריה בוסקילה שלומד בישיבת רמת גן ומנגן בקלרינט".

"לאחר הרבה עבודה עם הרבה סייעתא דשמיא אנחנו זוכים להוציא את פרויקט הבכורה שלנו קליפ החתונות הראשון בתקווה שיגיע לכמה שיותר לבבות וזוגות שעומדים להקים בית בישראל ולהיות שותפים ולדאוג שהשמחה שלהם תהיה הכי שלמה שאפשר", סיכם בננו.