החיפושים אחר הצעיר בכנרתאושרי בן דור, איגוד ערים כינרת

המשטרה עדכנה אחר הצהריים (שישי) כי אותרה גופת הצעיר, בן 21 מירושלים, שנכנס הבוקר לכינרת על גבי מזרון ים ומאז נעלמו עקבותיו.

"בתום פעולות מאומצות לאיתור הצעיר, לאחר מספר שעות של חיפושים, הצליחו הצוללנים לאתר את גופתו של הנעדר כשהוא ללא רוח חיים", נמסר.

פראמדיק מסירת הים-בולנס של מד"א בכנרת שלום בן דוד סיפר "קיבלנו קריאה על צעיר שנעדר בים. יחד עם משטרת ישראל וסירת הים-בולנס של מד"א התחלנו בחיפושים ממושכים. לאחר שהנעדר נמצא בעומק הכנרת הוא הובא לקו החוף כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל לצערנו נאלצנו לקבוע את מותו במקום".

מפקד תחנת טבריה סנ"צ יגאל בן לולו שיתף מוקדם יותר היום על היערכות המשטרתית לקראת הגעת עשרות אלפי מבקרים ומתרחצים לכנרת וסביבתה כשברקע נמשכת מלחמת ׳חרבות ברזל׳.

בראיון לדובר המשטרה נצ"מ אלי לוי בתכנית ׳חדשות המשטרה׳ פנה בן לולו להורים לבני נוער הצפויים להגיע לכנרת וקרא לשמור על כללי הבטיחות.

"אני מבקש מכל הורה ששולח את הילד שלו לכנרת כדי לשמוח ולהנות שישמרו ויחדדו על הכללים כמו שימוש בחגורת הצלה, לא להתרחק מהחוף ולא לשתות יותר מידי אלכוהול. באתם להינות תחזרו בריאים ושלמים".