ארי יוצא מטיפול נמרץבאדיבות המשפחה

ארי שפיץ, לוחם גבעתי, שב בימים האחרונים להכרה מלאה, חודש וחצי לאחר שנפצע באורח אנוש בעזה ונחשב לאחד הפצועים הקשים במלחמה.

היום (שישי) עדכנה אימו לאה שהוא הועבר למחלקה אחרת בבית החולים סורוקה ובכך נפרד ממחלקת טיפול נמרץ. "ההתרגשות הגדולה של כולנו, צוות טיפול נמרץ, והמשפחות האחרות היתה גדולה", סיפרה האם בעדכון לקבוצת הואטאספ שהוקמה לעדכונים על מצבו של הלוחם, "לשמחתנו בתזמון מושלם חלק מהחברים של ארי היו פה, שוב עם מוסיקה (מה שנועד במקור ללוות את ארי לגינה) ויצאנו מטיפול נמרץ בשירה ובריקודים".

"טוֹב לְהֹדוֹת לַיהוָה וּלְזַמֵּר לְשִׁמְךָ עֶלְיוֹן", הוסיפה שפיץ, "קשה לתאר במילים את תחושת השמחה וההודיה על כל הטוב. תודה ענקית לכל הצוות המדהים בטיפול נמרץ שליווה אותנו 45 יום!! שוב פוגשים אנשים טובים כל הזמן".

"חיפשנו להשיג כסא גלגלים כדי להוציא את ארי מהמיטה", היא סיפרה, "ומתנדב של יד שרה בבאר שבע פתח במיוחד עבורנו את הסניף".

"השבת היא השבת השביעית שלנו בסורוקה, ובתפילה גדולה גם האחרונה, לפני היציאה לשיקום", הוסיפה האם, "השבת הכנו מרק עוף, פה בבית חולים, בסיר לבישול איטי ומתרגשים שארי יאכל איתנו את המרק. לארי עוד דרך ארוכה מאוד, אבל הקפיצה העצומה בשבוע האחרון היא ניסי ניסים. מממשיכים להתפלל שארי ימשיך להתחזק ולהתרפא, ונראית מתאימה התפילה ביציאה מהעיר במסכת ברכות: יָצָא, אוֹמֵר: "מוֹדֶה אֲנִי לְפָנֶיךָ ה׳ אֱלֹהַי שֶׁהוֹצֵאתַנִי מִכְּרַךְ זֶה לְשָׁלוֹם. וּכְשֵׁם שֶׁהוֹצֵאתַנִי לְשָׁלוֹם, כָּךְ תּוֹלִיכֵנִי לְשָׁלוֹם, וְתִסְמְכֵנִי לְשָׁלוֹם, וְתַצְעִידֵנִי לְשָׁלוֹם, וְתַצִּילֵנִי מִכַּף כׇּל אוֹיֵב וְאוֹרֵב בַּדֶּרֶךְ". ישועת השם כהרף עין. לרפואת משה אהרן בן לאה בילא שבת שלום!".