שועה מול חדרה. נעצר
שועה מול חדרה. נעצרצילום: האתר הרשמי של בית"ר ירושלים

שלוש פעמים שיחקה בית"ר ירושלים בשנתיים האחרונות במהלך השבת ובשלושת המקרים היא ניצחה. היום, זה נגמר בהפסד, הפסד שמסבך אותה בתחתית טבלת ליגת העל בכדורגל.

בית"ר הגיעה למשחק היום עם רצף של שני ניצחונות רצופים ועם תקווה גדולה לשחזר את הרצף הטוב שלה מלפני שנתיים, כשניצחה שלושה משחקים רצופים, גם אז היה זה במסגרת הפלייאוף התחתון, רצף שחילץ אותה מסכנת הירידה בדרך לעונה נוספת בליגת העל.

לצערה, המאזן הביתי נותר רע כשהיה כאשר זו ספגה רגע לפני ההפסקה מהאורחת מחדרה ולמרות מחצית שלמה נוספת, לא הצליחה להביא את היכולת ההתקפית שאיפיינה אותה במשחקים האחרונים לידי ביטוי.

דווקא האוהדים ביציע הם אלו שסיפקו רגעים גדולים, כאשר עוד טרם החל המשחק עודדו את קפטן הפועל חדרה, מנשה זלקה על עצם שירותו במילואים, עידוד שמעטים השחקנים שלא שיחקו בבית"ר קיבלו מאוהדים הירושלמים. בהמשך העניקו האוהדים והמועדון הירושלמי זר פרחים לזלקה ובדקה ה-15 אף מחאו כפיים לכבוד זלקה, שביקש לסיים את העונה מוקדם בכדי להצטרף לחבריו בפלוגה במילואים נוספים בגבול הצפון.

למרות המחווה המרגשת והיפה, זה נגמר עם הפסד ביתי נוסף העונה של בית"ר וכמו בשלושת משחקי הבית האחרונים שלה היא שוב לא כובשת, כשהיא מפסידה בתוצאה 1:0. בית"ר ללא ניצחון באצטדיון טדי שבבירה ב-2024 כשבמאזנה שלוש תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. האם זה ייגמר בירידת ליגה?

במשחק נוסף הערב במסגרת ליגת העל בכדורגל, ניצחה מכבי חיפה את בני סכנין גם היא בתוצאה 0:1, משער של דין דוד כבר בדקה הראשונה. בכך נמנעה חיפה משפל היסטורי בן 36 שנים, כאשר עצרה רצף של שבעה משחקים ללא ניצחון בכל המסגרות עם 0:1 קשה ודחוק.