אילוסטרציה
אילוסטרציהצילום: iStock

המסעדה היוקרתית של השף גורדון רמזי הפכה לאחרונה לבית לשישה פולשים שנכנסו למסעדה ונעלו את עצמם בתוכה. המסעדה, שממוקמת בלונדון, נסגרה בשנים האחרונות וכעת עומדת למכירה על סך של כ16 מיליון דולר.

כחלק מהפלישה, הדיירים החדשים אפילו תלו מסמך משפטי מחוץ למסעדה שמזהיר את מי שינסה להוציא אותם. לדבריהם, מכיוון שכעת המסעדה לא בשימוש היא מוגדרת כרכוש ללא דיירים אשר הפלישה אליו איננה אסורה בחוק הבריטי. בדף שנתלה מחוץ למסעדה אף נכתב כי הם מתכננים לתבוע את כל מי שינסה להיכנס למקום ללא רשות וכי מדובר בעבירה פלילית שעונשה עד חצי שנת מאסר.

העיתון הבריטי The Sun פרסם תמונות המראות כיצד הפולשים הפכו את המקום היוקרתי לביתם כשהם משליכים זבל בכל מקום. לפי ההשערות, האנשים שנכנסו הינם "פולשים מקצועיים" שידעו כיצד לנצל את הפרצות בחוק הבריטי בנוגע לכניסה לבית ללא דיירים. הפולשים הצליחו לעקוף את מערכת האבטחה של המקום ולהדביק את מנעולי המסעדה בעזרת כלים שמצאו בתוכה.

התופעה של פולשים שנכנסים ללא רשות לבתים ומנסים להשתלט עליהם הפכה לנפוצה בשנים האחרונות באנגליה. החוקים המורכבים מקשים על המשטרה להוציא את הפולשים כל עוד הם לא משתתפים בפעילויות לא חוקיות בדירה אליה הם פלשו.

רמזי, מוכר בעיקר בזכות הופעותיו הרבות בטלוויזיה כשופט בתוכניות בישול וכן בתוכנית הטלוויזיה "מטבחי הגיהנום" בכיכובו. הוא ידוע בעיקר בשפה הבוטה שלו ובהתנהגות התוקפנית שלו בשידור, אך בינתיים הוא מסרב להגיב ורק אמר כי הוא בקשר עם המשטרה.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!