מחזמר לכל המשפחה
מחזמר לכל המשפחהצילום: אנדרדוס

אנדרדוס וכוכבי הילדים אסי ויהונתן פותחים לצפייה חופשית את המחזמר 'הרפתקאות האביר פומפדור' מחזמר מצחיק ומרגש לכל המשפחה! המחזמר זמין לצפייה חופשית עד יום חמישי י' ניסן (18.4) בחצות.

לקבלת קישור לצפייה לחצו כאן >>

"בכל הימים הלא שפויים האלה, היתה לי סוף סוף הפוגה של שקט, הילדים היו עסוקים בצפייה במחזמר וגם חוו למידה חוויתית ומעצימה" אומרת שושי אמא לארבעה, "הילדים נהנו מאוד וצחקו, היה תענוג לראות אותם מדברים ודנים על העלילה. היה לי כיף לדעת שהם עסוקים במשהו חיובי וגם מהנה ומשעשע. הילדים המשיכו לדבר על ההצגה אח"כ וזה השאיר בהם רושם רב!"

המחזמר מגיע בדיוק בזמן לימים המתוחים שעוברים עלינו, והוא מספק לנו שחרור, צחוק והרבה רגש! המחזמר עוסק בחשש מהלא ידוע, וההבנה שהפחד הוא טבעי, אך הגבורה היא ההתמודדות.

"אנחנו מתרגשים מאוד לקבל את כל התגובות של הורים וילדים שצפו במחזמר, איך זה בא להם בדיוק בזמן, אם זה מבחינת שחרור המתח שיש באוויר, ואם מבחינת כמה רגעי חסד לנקיונות לפסח" מספר לנו יהונתן רוזנהק, השחקן הראשי בהצגה.

כדי לצפות במחזמר, לחצו כאן על הקישור, תספרו לנו לאיזו כתובת מייל תרצו שהקישור למחזמר יגיע, ואנחנו כבר נדאג שהוא יגיע אליכם >>