פרוטיאה באלקנה. הדמיה
פרוטיאה באלקנה. הדמיהצילום: יח"צ

עם חג האביב רבים מחליטים לעשות שינוי, לצאת למעין חירות אישית ולהתקדם לשגרה חדשה.

סביב חג הפסח עולה גם הדרישה לדיור מוגן המציע איכות חיים. איכות חיים היא לא רק הנאה מדירות נאות, נוחות מקסימלית, פעילויות מגוונות, תרבות, פנאי ושירותי רפואה וביטחון.

איכות חיים כוללת גם מרחב חברתי בטוח המהווה מצע לשמירה על הבריאות והנפש בתוך קהילה מגובשת והאפשרות למפגש עם חברים וחיי קהילה עוטפים מבלי להיות תלויים במזג האוויר, כל זאת תוך יצירת תחושה ביתית המאפשרת לכם להמשיך ולארח משפחה בחופשיות ונוחות מקסימלית.

לשם כך חשוב לבחור במקום הנכון ובקהילה המאפשרת גם שמירה על הפרטיות והאינדיבידואל. גם בציבור הדתי יש ביקוש הולך וגובר לבחירה בדיור מוגן ברמה הגבוהה ביותר, תוך שמירה על אורח החיים של הקהילה הדתית.

לפרטים נוספים לחצו כאן

מתאים לך לפרוח

פרוטיאה באלקנה הינו דיור מוגן איכותי, המציע איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר ונבנה מתוך חשיבה מדוקדקת על כל הפרמטרים שיאפשרו אורך חיים דתי, בסביבה של אנשים כמוכם ובתאימות מרבית לקהילה הדתית.

במה זה בא לידי ביטוי? המתחם מותאם כולו לציבור הדתי החל מהתקנת שעוני שבת, מעליות שבת, כיור לנטילת ידיים, אפשרות למרפסות סוכה, כיורים נפרדים במטבחים ועוד. כבר בכניסה למתחם תמצאו שטחים ירוקים רחבים, שבילי הליכה, ואוויר פסגות צלול ורענן.

לובי מעוצב ומרשים יוביל אתכם מצד אחד לבר קפה יפיפה ונעים ובצידו השני אל דירות מעוצבות, נגישות ומרווחות בנות 3,2 ו 4 חדרים לבחירתכם. הדירות נבנו במיוחד עבורכם בנגישות מלאה מתוך חשיבה על כל פרט וצורך וכוללות מפרט טכני עשיר, כל זאת מתוך מטרה לאפשר לדיירים ליהנות בשלב זה של חייהם מאורח החיים המפנק והנעים ביותר בלי להתפשר על אורך החיים אליו היו רגילים.

לפרטים נוספים לחצו כאן

פורחים בחברה טובה

חשוב מההיבט הטכני הוא ההיבט התרבותי - עושר רוחני של שיעורי תורה, בית כנסת מפואר ומאובזר, קידוש וסעודות שבת מרוממות ומשותפות ועוד - הכול כדי שתרגישו לגמרי בבית בסביבה של אנשים כמוכם מבלי להתפשר על ההיבט הדתי. בשבתות, חגים וימים טובים מתמלא הבית בבני משפחה עם מזוודות וילדים הבאים להתארח ביחידות אירוח מיוחדות. כל דייר יכול לשבת עם בני המשפחה שלו ולחגוג בסעודות שבת וחג, עם הזמירות והתפילות המוכרות מבית אבא ועם אווירה מיוחדת שלא תמצאו באף מקום אחר.

הדמית בית הכנסת בפרוטיאה באלקנה
הדמית בית הכנסת בפרוטיאה באלקנהצילום: . ההדמיות להמחשה בלבד

תרבות ופנאי לפרוח

"זה כמו לחיות בבית מלון ברמה גבוהה – אבל בלי לעזוב" משתף בחיוך מצטרף חדש. "אני בא לכאן כדי לחיות". מלבד העיצוב הנאה והקהילתיות הבית כולו נבנה במטרה לספק לכם פעילות ענפה, תרבות ופנאי.

ואכן גם במהלך השבוע המקום שוקק חיים והדיירים נהנים מתרבות עשירה ומגוון פעילויות הכוללות שחיה בבריכה מקורה וחדשנית, הנאה מספא מפנק, אולם תרבות וספורט, חדש כושר, חדרי חוגים, חדר עיון, ספריה, חדר ברידג', אולם אירועים וקולנוע או סתם מפגש פשוט עם חברים - בכל מזג האוויר, ובכל תקופה, השיגרה שלכם נמשכת.

גם היציאה לסידורים ובילויים מחוץ למתחם הופכת לנוחה מאי פעם, עם שירותי הסעות הלוך וחזור למרכזי קניות, בילוי מרכזים רפואיים ולרכבת הקלה, מבלי להניע רכב! הכל כדי שתיהנו מעצמאות מרבית ואפשרות לנהל את הזמן שלכם כראות עיניכם.

לפרטים נוספים לחצו כאן

קרוב ובטוח שתפרחו

לכל הטוב הזה מתווספים שירותי מרפאה 24/7 לשקט נפשי לכם ולמשפחותיכם, שירותי תחזוקה שמייתרים את הצורך להתעסק בחיפוש והזמנת בעלי מקצוע מבחוץ, שירותי ניקיון מלאים פעם בשבוע )דמינו כמה קל יהיה ניקיון הבית בפסח הבא, ובכלל( וכל הטוב הזה כלול במחיר!

פרוטיאה באלקנה ממוקם במרכז הארץ, במרחק של כ 20 דקות נסיעה בלבד מפתח תקווה, גבעת שמואל, רעננה וערי המרכז, כ 7 דק' מרכבת ראש העין, כביש 5 ו 6- , עם גישה קלה ונוחה שמאפשרת לכם להישאר קרובים לחברים ולמשפחה וגם להתחבר לקהילה.

כבר באביב הבא

לקראת החג פרוטיאה מרחיבים את האפשרות להצטרף לקהילת פרוטיאה ומשיקים דירת שני חדרים מורחבת בפיקדון של החל מ 1,660,000 ₪ בלבד! אז קחו לכם רגע ודמיינו את עצמכם יושבים על המרפסת בדירה משלכם, נהנים ממזג אוויר נעים ונוף פתוח, כשכבר מזמן סיימתם להכשיר את הדירה שלכם לפסח, הודות לשירותי הניקיון הנוחים.

עכשיו פתחו את העיניים, כי ממש בימים אלו הולכת ונשלמת בניית המתחם וזה בדיוק הזמן שלכם לדאוג שכבר באביב הבא תהיו שם, נהנים מאיכות חיים בלב קהילה של אנשים כמוכם, בפרוטיאה באלקנה!

לפרטים נוספים לחצו כאן

הדמיה פנים דירה בפרויקט פרוטיאה באלקנה
הדמיה פנים דירה בפרויקט פרוטיאה באלקנהצילום: פרוטיאה באלקנה. ההדמיות להמחשה בלבד.