להקת 'זמרת עולם', להקה חדשה בציונות הדתית, משיקה קליפ ושיר חדש: מחרוזת סיבוב שערים. הקליפ צולם בראש חודש אדר ב' בסמטאות העיר העתיקה ותוך כדי סיבוב בשערי הר הבית עם הדרכה של ארגון סובו ציון.

"ברוך ה' זכינו בלהקת זמרת עולם מבית ישיבת בת ים, רמת גן ומשפחת חניה‎, להוציא קליפ מיוחד יחד עם סובו ציון, עם שירי גאולה, וכיסופים לבית הגדול והקדוש, להרים את הרוח ולהבעיר את הלב בימים אלו", הם מספרים בשיחה עם ערוץ 7.

"זכינו ב"ה, זמרת עולם וסובו ציון, לחבור יחד ולהביא לפניכם, בפתחו של חג הפסח - חג הגאולה, שמחה מיוחדת של הלב המבקש גאולה, שמחת חתן וכלה של הדוד והרעיה, עם ישראל שרוצה להתקרב עד היכן שהיד מגעת, לחזות בנועם ד' ולבקר בהיכלו".

"חיילים שחזרו מעזה סיפרו שבכל בית מופיעה תמונה של מסגד 'אל אקצה', אז קל וחומר בן בנו של קל וחומר שאנחנו, עם ישראל, צריכים עוד יותר להתעורר ולהבין שהמלחמה שלנו היא על בית המקדש, קומו ונעלה ציון. יהי רצון שנזכה להמחיש קמעא מהתחושות שמלוות את הדרכים אל המקדש, את הנשמות היקרות המתאחדות להקים בית בעם ישראל, בית שתשרה בו השכינה, לבנות עוד אבן מחורבות ירושלים, באהבה, בנעימות, בשמחה, באחריות גדולה, מתוך כל המאורעות הפוקדים את עמנו, לשוב להיראות בארץ החיים, עם שבקרוביו מתקדש, רוצה להתקרב ולהתקדש", הם מסכמים.