נתניהו עם פרץ
נתניהו עם פרץצילום: חיים צח, לע"מ

אור-חדש פרץ, נכדה של כלת פרס ישראל מרים פרץ, התגייס השבוע לגולני. אור-חדש הוא בנו של אלירז ואחיינו של אוריאל הי"ד ששירתו גם הם בגולני.

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר בבקו"ם וחיבק את פרץ: "היום חיבקתי בבקו"ם את אור-חדש פרץ, בנו של אלירז פרץ ואחיינו של אוריאל פרץ הי"ד, שמתגייס היום לגולני. זאת הרוח שלנו ואיתה ננצח את כל אויבינו".

נתניהו עם נכדה של פרץ
נתניהו עם נכדה של פרץצילום: חיים צח, לע"מ

הרב דב ליאור עלה השבוע לתפילת מנחה בהר הבית לרגל חתונת נכדו והתרגש לראות במקום שוטר דתי בוגר ישיבת אלון מורה.

הרב ליאור הפטיר "א יידישע שוטר" והסביר: "למה אני אומר את זה? כשאני הייתי באירופה אחרי המלחמה, ראינו רק שוטרים גויים ורשעים. כאשר באתי לארץ וראיתי שוטר יהודי, אני התמלאתי גאווה. א חסידשע שוטר, בהר הבית".

הרב ליאור עם השוטר
הרב ליאור עם השוטרצילום: מנהלת הר הבית

השבוע התקיים מופע של שני קצוות חזנים, ניסים סאאל ומשה לוק בהיכל התרבות. בשלב מסוים התחרו השניים ביניהם מי מטפס יותר גבוה. צפו בתחרות המרשימה.

סאאל ולוק מתחרים בטוניםללא קרדיט

ידידיה סמוטריץ', בנו של שר האוצר בצלאל סמוטריץ', התגייס אתמול (חמישי) לצה"ל לחטיבת הצנחנים. ידידיה הגיע ללשכת הגיוס יחד עם אביו השר שאיחל לו בציוץ מרגש: "בהצלחה וגיוס טוב לכל המתגייסים החדשים".

סמוטריץ' עם בנו שהתגייס
סמוטריץ' עם בנו שהתגייסצילום: ללא קרדיט

היועץ האסטרטגי נבו כהן ואנשי התקשורת איתמר ססובר וחיים אלבוים מנצלים את הפגרה בכנסת כדי לבלות. תיעדנו אותם במסעדה מרימים יחד כוסית לכבוד חג הפסח.

כהן, ססובר ואלבוים במסעדה
כהן, ססובר ואלבוים במסעדהצילום: ללא קרדיט

בישיבת הגולן התקיימה אפיית המצות המסורתית בהובלת הרב יוני גלר, שלמרות שגויס לכיתת הכוננות מתחילת המלחמה, הצליח למצוא זמן ולנצח על האפייה ביד רמה.

אפיית מצות בישיבת הגולןצילום: באדיבות המצלם

מזל טוב ליועץ התקשורת הירושלמי ודובר עמותת "נצח יהודה", איציק כהן ולאשתו חיה להולדת הבת נויה.

מזל טוב
מזל טובצילום: ללא קרדיט

הרב יוסף טהר, רב קהילת 'יד דניאל' בפתח תקווה, נבחר לתפקיד רב היישוב נריה. הוא יחליף את הרב מיכאל הרשקוביץ (80) ר"מ במרכז הרב ומגדולי תלמידי הרצי"ה קוק זצ"ל.

הרב יוסף טהר
הרב יוסף טהרצילום: אריה מ.

בכנסת ראינו השבוע את שלמה יצחק גליק בן ה-11 יושב בוועדת הכספים בדיון שעסק בשלילת הטבות המס של ארגון אונר"א שמוביל אביו הפעיל החברתי ומנכ"ל בצלמו שי גליק.

שי גליק ובנו בכנסת
שי גליק ובנו בכנסתצילום: באדיבות המצולם

טקס הרמת כוסית והקמת ארגון "אחים לנצח" לבוגרי המסלולים החרדים בצה"ל התקיים במוזיאון ידידי ישראל בהשתתפות שר המורשת עמיחי אליהו, צביקה מור, נציג פורום תקווה, ומייק אוונס שקיבל אות הוקרה על תמיכתו בהקמת הארגון.

באירוע נשאו דברים, יוסי לוי, מנכ"ל עמותת "נצח יהודה", הרב יוסף מלכה, ראש בית מדרש בוגרים ואלון שמיר, מנהל ארגון הבוגרים.

הקמת הארגון
הקמת הארגוןצילום: יואל קנול

לפני ששקעה השמש נעמד הזמר עומר אדם לתפילת מנחה בטרם עלה על הבמה בהופעת הענק בגני יהושע השבוע.

עומר אדם בתפילה
עומר אדם בתפילהצילום: איציק אוחנה, כיכר השבת