דור זימל ז"ל
דור זימל ז"לצילום: דובר צה"ל

סרן במילואים דור זימל, תושב אבן יהודה, שנפצע אנושות מירי כטב"ם לעבר ערב אלערמשה ביום רביעי האחרון, נפטר בבית החולים מפצעיו.

זימל, שהתגייס למילואים ב-7 באוקטובר שירת מאז במילואים בצפון. במהלך המילואים, הוא הציע נישואים לחברתו והשניים היו אמורים להינשא בקרוב.

המועצה המקומית קדימה צורן פרסמה הודעת אבל בה נכתב: "המועצה אבלה וכואבת עם כל עם ישראל על נפילתו של דור זימל בנם של אלון ושרון זימל ואח לליאור ותום, תושבי היישוב. דור זימל הי"ד קצין בנח"ל, נפצע אנושות באירוע הכטב"מ בערב אל-ערמשה בצפון ולאחר מספר ימים נקבע מותו. כל עם ישראל התפלל לרפואתו. דור היה אמור להינשא בחודש הקרוב לבחירת ליבו, שיר שגיב. המועצה מלווה את המשפחה".

מתן כצמן, חברו של זימל ז"ל, ספד לו בגלי צה"ל. "מתרשמים ממנו בצורה בלתי רגילה רק מהאישיות הכובשת שלו. הוא רצה להלחם בעזה - למרות שהיה בצפון. הוא אהב את המדינה, את הצבא, את החיילים שלו - ואת ארוסתו המדהימה"

הלוויתו של רס"ן דור זימל תתקיים מחר (שני) בשעה 12:00 בחלקה הצבאית בבית העלמין באבן יהודה.

חבריו כתבו "החל מהשעה 11:30 נחלוק לו כבוד אחרון ונעמוד עם דגלי ישראל מהכניסה לביה"ס האמריקאי לאורך הכביש עד לבית העלמין".

17 בני אדם נוספים נפצעו במתקפה המשולבת של חיזבאללה על המתנ"ס בערב אל-עראמשה - בהם 13 לוחמים וארבעה אזרחים. מפרוץ המלחמה נפלו 605 חיילים.