כדורגל
כדורגלצילום: אייסטוק

מ.ס אשדוד לא ספגה שער בשני המחזורים האחרונים, אם הייתה מסיימת משחק שלישי ברציפות כך, יכולה הייתה אשדוד להעפיל לראשונה מזה זמן רב אל מעל הקו האדום המוביל אל הליגה השניה בסיום העונה.

אשדוד, שהתארחה הערב אצל הפועל חדרה למשחק שהוא הרבה יותר מעוד 3 נקודות עבורה, ראתה את ההתרסקות של הפועל ת"א ורצתה להצליח ולהעפיל על חשבונה אל מעל הקו האדום. שחקני אשדוד פתחו בבליץ מהדקה הראשונה וזה השתלם להם ובגדול כשכבר אחרי 2 דקות עלתה אשדוד ליתרון משער יפייפה של הנטי.

חדרה שלא הפסידה בחמשת משחקי הבית האחרונים שלה, לא התכוונה להרים ידיים ולאפשר לאשדוד להתקרב אליה וכעבור 3 דקות בלבד השוותה את התוצאה.

אשדוד עוד הספיקה לרדת להפסקת המחצית ביתרון עם שער נוסף שכבשה בדקה ה-31, אך חדרה היא זו שאמרה את המילה האחרונה כשהשוותה בשנית, בפנדל גבולי בדקה ה-80.

וכך, בדומה לכל 15 המפגשים בין אשדוד לחדרה, גם המשחק הערב הניב שערים לשני הצדדים, אך בעוד חדרה מעודדת מחזרה מפיגור לתיקו, אשדוד עלולה לשלם על כך ביוקר כשהיא מפספסת הזדמנות גדולה להעפיל לראשונה מזה זמן רב אל מעל הקו האדום המוביל אל הליגה השניה בסיום העונה כאשר הפועל ת"א לפניה בשל הפרש שערים.