ישיבת בני עקיבא גבעת שמואל
ישיבת בני עקיבא גבעת שמואלצילום: דוברות מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

אתר madlan פרסם השבוע את את רשימת 100 התיכונים המובילים בישראל, כאשר המדד נבנה על בסיס פרמטרים כמו אחוז הזכאים לבגרות רגילה, אחוז הזכאים לבגרות מצטיינת, אחוז הזכאות ל-5 יחידות באנגלית ומתמטיקה ואחוזי הנשירה.

ישיבת בני עקיבא שבגבעת שמואל דורגה כתיכון הדתי המצטיין ביותר בארץ כשהישיבה נמצאת במקום ה-6 בארץ, עם קרוב למחצית מהתלמידים שסיימו עם בגרות מצטיינת. בנוסף, הישיבה נמצאת במקום ה-4 בארץ בזכאות לבגרות ל-5 יחידות מתמטיקה.

בישיבת בני עקיבא גבעת שמואל שמחו על המיקום הגבוה במדד מדלן וציינו כי הם שואפים למצויינות הן בפן הלימודי, והן בפן החברתי והשאיפה למצויינות נובעת מתחושת שליחות המבקשת לקיים עשייה למען עם ישראל מתוך תורת ישראל. עוד ציינו, כי ההשקעה הרבה מצד המורים והצוות החינוכי הוא גורם משמעותי להצלחת התלמידים בישיבה.

לצד הישיבה בגבעת שמואל בלטו במדד מוסדות ישיבות ואולפנות בני עקיבא נוספים כמו ישיבת הדרום ברחובות, ישיבת לפיד תורת נחום במודיעין וכן אולפנות בראש צורים, במודיעין, אולפנת סגולה, הדר גנים, אמנה, ערד, צפירה ולכיש.

ממרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא נמסר: "הישג מרשים מאוד לרשת, אנו שמחים בהישגים של ישיבות ואולפנות בני עקיבא שעבורן אין מטרה שהיא בלתי אפשרית. ברכה מיוחדת לישיבת בני עקיבא גבעת שמואל ולעומד בראשה הרב שרגא פרוכטר, עלו והצליחו".