עימות חזיתי בין השחקן ההוליוודי רוברט דה נירו למיליארדר אילון מאסק, בגלל דונלד טראמפ.

בראיון לרשת MSNBC השתלח דה נירו בנשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפ והשווה אותו לצורר הנאצי אדולף היטלר הדיקטטור האיטלקי בניטו מוסוליני. "נמאס לי לקרוא לו בשמות. הוא באמת אדם חולה", פתח דה נירו את המתקפה המילולית על טראמפ.

כאשר נשאל על ידי המנחה סטפני רוהל האם יסכים אי פעם לגלם את דמותו של טראמפ ענה דה נירו "לעולם לא. אין בו דבר אחד חיובי". לאחר מכן נשאל מה דעתו על אלו שיצביעו עבור טראמפ, ודה נירו ענה כי "אני לא חושב שהם מבינים כמה מסוכן זה יהיה אם הוא אי פעם, חלילה, יהפוך לנשיא שוב. אני לא חושב שהם באמת מבינים. ובאופן היסטורי, ממה שאני רואה, בגרמניה הנאצית היה את אותו הדבר עם היטלר. הם לא לוקחים אותו ברצינות. הוא נראה כמו ליצן, מתנהג כמו ליצן. מוסוליני בדיוק אותו הדבר. החבר'ה האלה נראים כמו ליצנים, ואיכשהו אנשים מזדהים איתם".

בסופו של הראיון הודה דה נירו כי יצביע עבור ג'ו ביידן "מחוסר ברירה", לדבריו. "אין לנו ברירה. הוא בחור טוב. הוא מנסה לעשות את הדבר הנכון". בתגובה להשתלחות המילולית החריפה של דה נירו בטראמפ, יצא הבעלים של רשת X, אילון מאסק, להגנתו של הנשיא לשעבר.

בפוסט שפרסם כתב מאסק כי "ובכן, טראמפ למעשה כבר היה נשיא במשך 4 שנים והמדיניות שלו לא דמתה לזו של היטלר, אז אין בכך הגיון. למעשה, עם הסכמי אברהם, הוא התקדם לשלום במזרח התיכון, מה שבהחלט לא היה גבוה בסדר היום של היטלר".