צעדת נחלה. ארכיון
צעדת נחלה. ארכיוןצילום: נחלה

מארגני הצעדה יצאו במבצע גיוס המונים - כאשר המטרה הפעם, היא לגייס צועדים ביום העצמאות הקרוב.

הדרך המוכרת אליה הציבור התרגל בגיוס תרומות הופכת למנוע שיביא על פי הערכות המארגנים אלפים רבים ביום העצמאות לצעדת עזה.

רוצים לקחת חלק במאבק ליישוב חבל עזה? לחצו כאן

מטרת גיוס ההמונים היא להגיע ליעד של מאות שגרירים, בכנס להשתתפו כ 200 שגרירים שהתחייבו ליעד של אלפים רבים של צועדים. מארגני הצעדה קוראים לציבור להתגייס ולהגיע ומעריכים לפי נתוני השגרירים הנוכחים אלפים ישתתפו בצעדה.

צעדת ההמונים לעזה תתקיים בסימן: "צועדים עצמאות בדרך לחבל עזה!". וצפויים לקחת בה חלק רבנים, אישי ציבור ואלפי תומכים שיבהירו למקבלי ההחלטת: תחושת הביטחון תחזור רק בהקמת נקודות התיישבות בעזה.

מארגני הצעדה נערכים לצעדה ההמונית וקיימו בשבוע שעבר כנס בשדרות לכמאה פעילים מרכזיים בינהם מבוגרים ובני נוער, שהתכנסו לדיונים מעשיים ברקע ההתפתחויות בלחימה.

רוצים להצטרף לצעדת עזה? לחצו כאן

בכנס נערכו דיונים והועברו הנחיות מעשיות לפעילים המרכזיים לקראת צעדת הענק שתתקיים ביום העצמאות. כמו כן בכנס נכח ושוחח עם הפעילים ראש ישיבת שדרות הרב דוד פנדל.

לקראת הצעדה קיימו גרעיני ההתיישבות סיור מיוחד בחול המועד פסח בעוטף עזה כדי לבחון את האזור ולהכין את השטח לקראת הצעדה שתקרא לממשלה לפעול להקים נקודות התיישבות בעזה.

בתנועת נחלה מסרו: "אם ההתיישבות היהודית חשובה לכם אנחנו קוראים לכם להיות שותפים, לקחת על עצמכם יעד בגיוס צועדים, והכי חשוב להגיע לצעדת עזה ביום העצמאות עם עוד חברים ומכרים. כל משתתף בצעדה יהיה חתום על מהפיכת ההתיישבות ההיסטורית בחבל עזה ועל חזרת הביטחון לתושבי העוטף".

הירשמו עכשיו לצעדת עזה ביום העצמאות