נבחרת ההסתדרות
נבחרת ההסתדרותצילום: טנא תקשורת

מנשה זלקה, מאחוריך. קפטן הפועל חדרה מליגת העל בכדורגל הפך לסמל לשחקן מקצועני שלא שכח מאין בא, כשזה משרת מילואים פעיל ביחידת עורב צנחנים במקביל לקריירת הכדורגל המקצוענית שלו בליגת העל.

אך זלקה לא לבד. השבוע, אל מחזור המשחקים של ליגת הכדורגל למקומות עבודה של ההסתדרות הלאומית, הגיעו גם כן שחקנים הישר משדה הקרב.

היה זה במשחקה הראשון של נבחרת ההסתדרות הלאומית בליגה המקיימת את משחקיה באצטדיון הספארי שברמת גן.

משחקים רבים נערכו במחוזות השונים במסגרת המחזור, אך המשחק שבלט מעל כולם היה זה של נבחרת ההסתדרות הלאומית, במה שהיה משחקה הראשון בליגה.

שחקני ההסתדרות הביסו את נבחרת הכדורגל של פדקס בתוצאה מרשימה 3:7, כאשר כוכב נבחרת ההסתדרות הלאומית, אדם זידאן, הבקיע 5 שערים והצטיין על המגרש. שאר שחקני הנבחרת כללו בין היתר גם את היועץ האסטרטגי של ההסתדרות הלאומית אודי טנא שחזר ממילואים בצפון ועמד בשערה, כשזה גם בישל שני שערים, וכן את עמאר חיג'אוי, סמנכ"ל הכספים של ההסתדרות הלאומית דניאל סלע ועוד.

קפטן ומנהל הקבוצה הוא עו"ד יוסי דואק, מנהל יחיס עבודה בהסתדרות הלאומית שאמר: "כיף לפתוח עונה עם ניצחון מרשים בטח בתקופה כזו. יש לנו שחקנים בנבחרת שהגיעו הישר מהקרב במלחמה לקרב במגרש. נמשיך בע"ה לייצג את ההסתדרות הלאומית בכבוד ובכל התחומים".

ששי שדה, משנה למנכ"ל ומנהל תחום הספורט בהסתדרות הלאומית, הוסיף ואמר: "אני שמח לראות את הוועדים מתחרים בספורט האהוב ומדגישים את ערכי הספורטיביות החברות והרעות. ההסתדרות הלאומית היא בית ליחסי עבודה ומצטיינת גם בתחומי הרווחה והפנאי לעובדי החברות ולוועדים. כולנו יחד, מתפללים שהקרבות שלנו יישארו רק על המגרש ולא במקומות אחרים".