אהוד (אודי) לביא
אהוד (אודי) לביאצילום: התכנית הכלכלית

חברת הסטארט אפ WeSmart, המפתחת טכנולוגיות אנליטיקה ויזואלית המבוססת על בינה מלאכותית, הודיעה על הצטרפותם של אהוד (אודי) לביא, סגן ראש המוסד לשעבר ודני כהן, יו"ר דירקטוריון רשת מלונות בראון ומנכ"ל לאומי קארד לדירקטוריון של החברה.

חברת WeSmart מספקת פתרונות אנליטיקת וידאו מתקדמות המבוססות על בינה מלאכותית ורשתות ניורונים. המערכת מנתחת את הווידאו בזמן אמת, מזהה אירועים חריגים, מספקת תובנות על התנהגות והתנהלות של אנשים וכלי רכב בזמן אמת ומאפשרת אופטימיזציה של פעילויות וקבלת החלטות מבוססת נתונים. השימוש במערכת מוביל לשיפור בזמן התגובה שהופכת מהירה יותר לאירועים בזמן אמת.

דני כהן סמנכ"ל בבנק לאומי ומנכ"ל לאומי קארד לשעבר אמר "לאחר 30 שנות קריירה בתחום הבנקאות בניהם תפקידים בכירים כסמנכ"ל בבנק לאומי ומנכ"ל לאומי קארד, אני נרגש להצטרף לדירקטוריון WeSmart. החברה מובילה מהפכה טכנולוגית בתחומי האבטחה והתחבורה, עם פתרונות פורצי דרך המשלבים בינה מלאכותית ועיבוד תמונה מתקדם.

הרקע שלי בתעשייה הפיננסית והניסיון כיו"ר דירקטוריון וכדירקטור במגוון חברות, יאפשרו לי לתרום לצמיחתה של WeSmart. אני מצפה לשיתוף פעולה עם חברי הדירקטוריון המוכשרים, להתווית האסטרטגיה העסקית של החברה ולקידום מתמיד של חדשנות ומצוינות".

אהוד לביא - סגן ראש המוסד לשעבר "אני שמח להצטרף לדירקטוריון WeSmart חברה פורצת דרך המשלבת טכנולוגיות מתקדמות של בינה מלאכותית ועיבוד תמונה חכם כדי להגן על יישובי הגבול שלנו ולספק פתרונות אבטחה מתקדמים לקהילות יהודיות ברחבי העולם. WeSmart מייצגת את ערכי הציונות המודרנית ומהווה הזדמנות עסקית מצוינת. אני משוכנע כי ביחד נוביל את החברה להישגים משמעותיים ונחוש לתרום מניסיוני כדי להמשיך ולקדם את מטרותיה החשובות."

אור לבן סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי ב-WeSmart הוסיף "ההצטרפות של דני ואהוד לדירקטוריון מהווה חיזוק משמעותי לחברת WeSmart ולתהליך קבלת ההחלטות שלנו. הניסיון העשיר והמומחיות שהם מביאים עימם יתרמו רבות להתפתחותה של החברה ויסייעו לנו להשיג את היעדים האסטרטגיים שהצבנו לעצמנו."